Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Kaon Cihazlarda Polsat lar

belçikalı
12-03-2006, 00:02
Bu Sitede ben açayım bari Polsat lar Konusunu dedim !! ?? ( Çok büyük bir iş yapmışım Sanki de ? )
Evet ne durumda Kaonlarda Polsatların durumu !
Siteye yazılım veren üstadlar

danger35
12-03-2006, 00:09
şuan kesin bir sonuç yok sanırım o yüzdan verilmiyor.kısa zamanda verilir;)
saygılar...

belçikalı
12-03-2006, 00:13
Bilgi için teşekkürler Sayın Mod arkadaşım !

uyduccu
12-03-2006, 18:42
orginal dosya cıkmadan editlemeyle olcak iş degil.firmanın kendisi vermesi lazım.bazılarıda günler öncesinden konu açtı ok testte vercem diye haftası geldi be:)helal olsun yumatu mx bile polsat ok daha nediyeyim.ve adını sayamadıgım bi sürü marka.ama kaonda tık yok

Tmr
12-03-2006, 18:46
Sunnyler suan için yok sanırım yazılım koredeki firmadan kaynaklanıyor.Evet yumatu mx serileri su sıralar baya hızlı yazılım konusunda :)

BlueForce
12-03-2006, 22:12
orginal dosya cıkmadan editlemeyle olcak iş degil.firmanın kendisi vermesi lazım.bazılarıda günler öncesinden konu açtı ok testte vercem diye haftası geldi be:)helal olsun yumatu mx bile polsat ok daha nediyeyim.ve adını sayamadıgım bi sürü marka.ama kaonda tık yokyapmayın usta yumatu yu cihazdan saymıyor gibi konuştunuz

uyduccu
12-03-2006, 22:33
yapmayın usta yumatu yu cihazdan saymıyor gibi konuştunuz
cihazdan saymaz olurmuyuz yoksa yazılımlarını neden verelim.bence süper bi cihaz.

BlueForce
13-03-2006, 10:30
cihazdan saymaz olurmuyuz yoksa yazılımlarını neden verelim.bence süper bi cihaz.yazınızda mx bile dediğiniz için öyle demiştim tşk ederim bencede süper

taha3
13-03-2006, 12:50
orginal dosya cıkmadan editlemeyle olcak iş degil.firmanın kendisi vermesi lazım.bazılarıda günler öncesinden konu açtı ok testte vercem diye haftası geldi be:)helal olsun yumatu mx bile polsat ok daha nediyeyim.ve adını sayamadıgım bi sürü marka.ama kaonda tık yok
Next ne yapiyor peki bukonuda?

Pride
13-03-2006, 12:54
Sayın taha3 burası next bölümü değil.?
Nextin ne yaptığına gelince.. biraz daha forumu incelerseniz göreceksiniz...

uyduccu
13-03-2006, 13:05
Next ne yapiyor peki bukonuda?konuya direk next diye karşılaştırma yaparak niye girdiniz ki onu anlamadım:ehehe: kaoncuların bi kuyruk acısımı var acaba.sorunuzun cvbına gelelim.sunny editleyen kaç isim biliyorsunuz.bisürü demi.peki bana next yazılımı editleyen isim verirmisiniz.yok neden yok biliyormusunuz next öyle pasif bir olay degil.nextciler bekler dener onaylar ondan sonra dosyasını verir ama kaon ne oldu bu editciler yüzünden kaondan millet sogudu.yani bana göre kaon tabanlı cihaz kullanıcılarına iyilik ama satıcılarına kötülük yapıyolar.kaç kişi cihazının başını yedi bu yazılımlar yüzünde cooook.ben bu polsat olayında iyi gözlemledim kaç forum gezdim hep sunny polsat ok yok birazdan yok testte vericem vs vs ne oldu daha yok.nextin destekcelerinden böyle bi olay kaçkere gördünüz.bugün verilecek dendiyse verilir milleti kandırmakla olmaz bu işler.:odunkes:

ateşelektronik
13-03-2006, 17:42
kardeşim burda cihaz kötülemeye gerek yok.A ma polsat olayında görüldü ki türkiye nin 3-4 büyük ismi sınıfta kaldı (kaon sunny next goldmaster v.b). iki iki daha dört.bundan sonraki yazılımlarda bakalım ne olacak...

diseqc
13-03-2006, 17:45
kardeşim burda cihaz kötülemeye gerek yok.A ma polsat olayında görüldü ki türkiye nin 3-4 büyük ismi sınıfta kaldı (kaon sunny next goldmaster v.b). iki iki daha dört.bundan sonraki yazılımlarda bakalım ne olacak...
hangi sınıfa gidiyorlardı bunlar ?:iyyy:

erdinc66
13-03-2006, 17:47
haklısın üstad.sana katılıyorum.
saygılar

mehmetparlatan
14-03-2006, 20:30
yumatu hepsinden iyi herhalde baksanıza 1 hafta geçti kaon sunny next goldmaster da daha birşey yok bu firmalarda bir gelişmede olmaz gibi yazılm çıksada polsat çökmüş olacak

taha3
15-03-2006, 14:04
Sana katiliyorum dostum.Benim sorumun icinde de bu anlam vardi aslinda, zaten benim cihazim da 8000. fakat arkadaslar hemen ustlerine alinipsaldiriya geciyorlar.Once oz elestiri yapalim derim.

tvgozde
15-03-2006, 14:31
Polsat gelse ne olur gelmese ne olur yeterki biz elimizdekileri kaybetmeyelim....

xbabo
15-03-2006, 16:43
selam gözüm osman

polsat kaonlarda yok ama xdream modüllerde var
kaonlara gelmese de olur

uyduccu
15-03-2006, 17:43
uydudan güncelleme yapan modellere ve bir coguna polsat geldi tabiki next modellerinde......ister yazılım atın isterseniz uydudan yazılım atın...

ticktack
15-03-2006, 19:34
konuya direk next diye karşılaştırma yaparak niye girdiniz ki onu anlamadım:ehehe: kaoncuların bi kuyruk acısımı var acaba.sorunuzun cvbına gelelim.sunny editleyen kaç isim biliyorsunuz.bisürü demi.peki bana next yazılımı editleyen isim verirmisiniz.yok neden yok biliyormusunuz next öyle pasif bir olay degil.nextciler bekler dener onaylar ondan sonra dosyasını verir ama kaon ne oldu bu editciler yüzünden kaondan millet sogudu.yani bana göre kaon tabanlı cihaz kullanıcılarına iyilik ama satıcılarına kötülük yapıyolar.kaç kişi cihazının başını yedi bu yazılımlar yüzünde cooook.ben bu polsat olayında iyi gözlemledim kaç forum gezdim hep sunny polsat ok yok birazdan yok testte vericem vs vs ne oldu daha yok.nextin destekcelerinden böyle bi olay kaçkere gördünüz.bugün verilecek dendiyse verilir milleti kandırmakla olmaz bu işler.:odunkes:

merhaba hocam ben birdaha next hakkında hiçbirşey söyleyip yazmayacaktım ama sizin yazınızdan sonra dayanamadım. Next yazılımını da editleyen birsürü kimse var bunu göremediyseniz pek forum okumadığınız kanaati oluşuyor bende. Ben kaon bazlı next alırken herkese sordum yazılım desteği nasıl diye herkez hatta sizinde üstad diyeceğiniz kişiler yazılım desteğinin next te çok çok iyi olduğunu vs. vs. birsürü şey söylediler. Biz hani abiler yazılım hani siz en iyisiydiniz dediğimzde yada bir olumsuzluğu dile getirdiğimizde buralarlardan hep başka markaların ajanı yada nexti sebepsiz yere karalamaya çalışan kişiler olarak ilan edildik. Buna ben aldatılmanın acısı diye bakıyorum sen ne acısı olarak görürsün bunu bilemem. Hatta bu forum dışındakiler yazdıklarımı editleyip beni tehdit etme noktasına kadar getirdiler mevzuyu.

bırakın polsatı next D + ın kendi orjinal yazılımı ile açılabilenini verdimi kullanıcılarına (2005 te mesala oda next değilmi next değil diyorsanız üzerine kaon basıp satın). hep editlendi yazılımlar ozaman soruyoduk nezaman verilir yazılım diye bizi sabırsızlıkla suçluyordu moderatörler. Hatta kraldan çok kralcı olan kullanıcılar var (bu türleride hiç anlayabilmiş değilim zaten) üstad lar sizi cezalandıracak mahsus vermeyecekler yazılımları falan diyolardı (tekrar diyorum bunlar bu forumda değil çok meşhur başka bir forumda olan şeyler) bizi sabırsızlıkla suçlayanlara sesleniyorum hani yazılım? Baştan denebilirdi biz bu yazılımları koredeki firmadan alıyoruz onlar vermezse bizde veremeyiz bizimde söyleyecek bişeyimiz olmazdı. Cihazının başını yiyen sedece kaon kullananlar mı? next kullananlar cihazlarının başını yiyemiyorlarmı? ben daha öncede next kullandım az çok bilirim huyunu. Sizin yazınızı okuyanlar yazılımı editleyen kaoncular olmasa uydu sektörü dört dörtlük bir düzene ulaşır diye düşünebilirler. Ama o kötü adamlar olmasa birçok kişi kendilerine büyüğüz diyen bu firmaların yazılımlarını bekleyip kararmış ekranlara bakacaklardı... Birde size bir soru sormak istiyorum; Bu kötü adamlar neden piyasaya çıkıyolar sizce ? Ben acizane fikrimle cevap vermeye çalışayım, biryerde boşluk olursa hayat orayı doldurur. Biz denizde kum misaliyiz ben olmazsam next alacak birsürü insan var next - Goldmaster olmazsa piyasada alınacak birsürü cihaz var. Eğer emu diye birşey varsa ve herkes hemen yapmasına rağmen bu firmalar yapmıyorlarsa onu yapan birileri muhakkak olacaktır. Olay bukadar basittir.
Ben kimseyi karalamak istemiyorum gerçekten memnun olduğum taş gibi bir cihazım var fakat en iyi cihaz en iyi ve en güncel yazılımı olan cihazdır. Sizler moderatörsünüz kullanıcıların kandırılmasına bilgisizliklerinin perakende satıcılar tarafından istismar edilmesini önleyin. Herhangi bir markanın sözcüsü olmayın...
herkese hayırlı işler dilerim...

megaadnan
16-03-2006, 00:11
Arif İle Sohbet Etmek, Neydeki Sedaya Benzer.
Cahil İle Sohbet Etmek, Akortsuz Saza Benzer

uyduccu
16-03-2006, 10:35
merhaba hocam ben birdaha next hakkında hiçbirşey söyleyip yazmayacaktım ama sizin yazınızdan sonra dayanamadım. Next yazılımını da editleyen birsürü kimse var bunu göremediyseniz pek forum okumadığınız kanaati oluşuyor bende. Ben kaon bazlı next alırken herkese sordum yazılım desteği nasıl diye herkez hatta sizinde üstad diyeceğiniz kişiler yazılım desteğinin next te çok çok iyi olduğunu vs. vs. birsürü şey söylediler. Biz hani abiler yazılım hani siz en iyisiydiniz dediğimzde yada bir olumsuzluğu dile getirdiğimizde buralarlardan hep başka markaların ajanı yada nexti sebepsiz yere karalamaya çalışan kişiler olarak ilan edildik. Buna ben aldatılmanın acısı diye bakıyorum sen ne acısı olarak görürsün bunu bilemem. Hatta bu forum dışındakiler yazdıklarımı editleyip beni tehdit etme noktasına kadar getirdiler mevzuyu.

bırakın polsatı next D + ın kendi orjinal yazılımı ile açılabilenini verdimi kullanıcılarına (2005 te mesala oda next değilmi next değil diyorsanız üzerine kaon basıp satın). hep editlendi yazılımlar ozaman soruyoduk nezaman verilir yazılım diye bizi sabırsızlıkla suçluyordu moderatörler. Hatta kraldan çok kralcı olan kullanıcılar var (bu türleride hiç anlayabilmiş değilim zaten) üstad lar sizi cezalandıracak mahsus vermeyecekler yazılımları falan diyolardı (tekrar diyorum bunlar bu forumda değil çok meşhur başka bir forumda olan şeyler) bizi sabırsızlıkla suçlayanlara sesleniyorum hani yazılım? Baştan denebilirdi biz bu yazılımları koredeki firmadan alıyoruz onlar vermezse bizde veremeyiz bizimde söyleyecek bişeyimiz olmazdı. Cihazının başını yiyen sedece kaon kullananlar mı? next kullananlar cihazlarının başını yiyemiyorlarmı? ben daha öncede next kullandım az çok bilirim huyunu. Sizin yazınızı okuyanlar yazılımı editleyen kaoncular olmasa uydu sektörü dört dörtlük bir düzene ulaşır diye düşünebilirler. Ama o kötü adamlar olmasa birçok kişi kendilerine büyüğüz diyen bu firmaların yazılımlarını bekleyip kararmış ekranlara bakacaklardı... Birde size bir soru sormak istiyorum; Bu kötü adamlar neden piyasaya çıkıyolar sizce ? Ben acizane fikrimle cevap vermeye çalışayım, biryerde boşluk olursa hayat orayı doldurur. Biz denizde kum misaliyiz ben olmazsam next alacak birsürü insan var next - Goldmaster olmazsa piyasada alınacak birsürü cihaz var. Eğer emu diye birşey varsa ve herkes hemen yapmasına rağmen bu firmalar yapmıyorlarsa onu yapan birileri muhakkak olacaktır. Olay bukadar basittir.
Ben kimseyi karalamak istemiyorum gerçekten memnun olduğum taş gibi bir cihazım var fakat en iyi cihaz en iyi ve en güncel yazılımı olan cihazdır. Sizler moderatörsünüz kullanıcıların kandırılmasına bilgisizliklerinin perakende satıcılar tarafından istismar edilmesini önleyin. Herhangi bir markanın sözcüsü olmayın...
herkese hayırlı işler dilerim...
yazdıgınız yazıda haksız oldugunuzu söyleyemem:) ama yazdıklarım yalnış anlaşılmış.arkadaşlar demek istedigim nextin cogu modeline doktor tarafından yazılım cıkarılıyor dogrumudur dogrudur.şimdi gelelim meselenin aslına.kaona türkiyede edit yapanlar olmasa ekran kararırdı diyorsunuz.asıl onlar olmasa adam gibi malını satmak için fabrikadan orginal yazılımlar cıkardı.neyse kısır bi çekişmeye doru gidiyor konu gereksiz.burası next ve kaonun yarışmasının yeri degil 2side iyi markadır.:ehehe: :ehehe: :ehehe:

Pride
16-03-2006, 10:41
Neyse o zaman arkadaşlar... @uyduccu dediğingibi kısır döngüye gidiyor.. konuyu kapatıyorum.. bekleyip görelim bakalım kaon tabanlılar ne yapacak...