Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Cam Gövdeli iPhone 8 Geliyor


Mehmetkarahanlı
15-08-2016, 20:32
Cam Gövdeli iPhone 8 Geliyor

iPhone 8 modeliyle ilgili gündeme gelen bilgilerde yeni telefonun tamamen cam gövdeden ibaret olacağı belirtildi.

iPhone 7 modeli çıkmasına rağmen şimdiden iPhone 8 modeli konuşuluyor. Konu ile ilgili gündeme gelen son bilgilerde iPhone 8 modelinin cam bir gövdeden yapılacağı ifade edildi. Gündeme getirilen bu iddiaların sahibi KGI analisti Ming-Chi Kuo olurken Apple’a olan yakınlığı ile bilinen Ming-Chi Kuo, verdiği bu bilgiler ile birlikte önemli bir ipucu da sunmuş durumda. Can gövdeden oluşan bir model oldukça ilgi çekebilir. Bu bakımdan Apple tarafından önümüzdeki yıllarda piyasaya sunulacak olan cihazlar için şimdiden farklı beklentiler de piyasada yaratılmaya başlandı.

10. Yıla Özel Cihaz Gelecek

Gündeme gelen bu haberlerin ardından oldukça detaylı farklı ipuçları da piyasaya sürülürken geçtiğimiz yıllardan beri Apple tarafından bu alanda çalışmaların başlatıldığı ve pek çok iş ortağının tamamen cam gövde üzerine çalışmalar yaptığı belirtildi.

Bu bakımdan 10. yıl dönümüne özel olarak farklı bir cihaz ile piyasaya giriş yapmak isteyen Apple bu konuda cam gövdeyi tercih edebilir. Ayrıca böyle bir seçim oldukça farklı bir modelin ortaya çıkmasını sağlayacağından dolayı 10. yıl dönümüne özel olarak oldukça iyi bir cihaz ile piyasaya giriş yapılabilir. Yıldönümüne özel olarak gerçekleştirilecek etkinlikte farklı ve özel cihazların tanıtılması beklenirken bu konuda önümüzdeki günlerde çok farklı detaylar da gündeme gelebilir.