Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Açılmayan NextStar YE - 5000 HD CX Cihazlar için Yapılması Gerekenler.

Karbon
31-01-2015, 12:43
Açılmayan NextStar YE - 5000 HD CX Cihazlar için Yapılması Gerekenler.

DİKKAT CİHAZINIZ DOWNLOAD FROM TS EKRANINDA KALMIŞ VE AÇILMIYOR İSE AŞAĞIDAKİ İŞLEMLER İLE KURTARABİLİRSİNİZ.

- USB belleğe eklentideki rom.bin dosyasını kopyalayıp cihaza takın.
- Cihazın fişini çekin ve yeniden takın.
- Fişi takar takmaz OK tuşuna arka arkaya USB Upgrade menüsü gelene kadar basın.
- Yükleme tamamlandığında cihaz yeniden açılacaktır.

kadir123
25-06-2015, 02:21
selam NextStar YE - 5000 HD CX cihazım türksat kör tarama yapmıyor başka uyduları yapıyor
bana yardımcı olursanız menmun olurum

alcatel_rambo
01-07-2015, 11:28
ben çanak montajcısıyım next5000cx hd ler gürüntüsü hiç iyi değil sunny tv lerde hdm girişini takarken makinda ses çıkmıyor. sıkartada sorun yok ama gürüntüsü hiç iyi değil yoksa bu makinayı tercih etmiyecem

ÖZEN ELEKTRONİK
20-04-2016, 14:22
bu işlemi defalarca yaptım ama bir türlü usb ye geçmedi Download From TS çıkıyor herseferinde.ne yapmam gerekiyor başka bir yol varmı arkadaşlar

ÖZEN ELEKTRONİK
20-04-2016, 14:28
DİKKAT CİHAZINIZ DOWNLOAD FROM TS EKRANINDA KALMIŞ VE AÇILMIYOR İSE AŞAĞIDAKİ İŞLEMLER İLE KURTARABİLİRSİNİZ.,,
USB belleğe rom.bin dosyasını kopyalayıp cihaza takın.
- Cihazın fişini çekin.
- Cihaz ön panelindeki Standby tuşuna basılı şekilde fişi takın Download From USB menüsü gelene kadar basılı tutun.
- Yükleme tamamlandığında cihaz yeniden açılacaktır.

başka bir formdan bu bilgiyi buldum denedim oldu.yapamayan arkadaşlar bu şekilde deneyebilirler...

metinakrep
27-08-2016, 01:49
defalarca denememe rağmen olmadı farklı usb ile denedim olmadı 5000 hd cx dısplayde 4 çizgide kaldı kurtarma yazılımını usb ye atıp fişi takar takmaz kumandadan ok tuşunu sürekli bas bırak yaptım olmadı power tuşuna basılı tutup denedim fişi taktım olmadı p+ tuşuna da basılı tutup fişi taktım olmadı çizgiler sabit cihaz açılmıyor başka ne yapmam gerekir