• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digital TV kartı seçimi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digital TV kartı seçimi

Arkadaşlar digital tv kartı seçimi konusunda yardımcı olursanız sevinirim
    şimdi benim belirlediğim şu üç karta yoğunlaştım;
    +,- nelerdir;
    skystar2
    skyvision
    fly DVBs

önerebileceğiniz farklı bir model varsada olur

şimdiden teşekkürler:toplu:

bence gerekli yazılım vede destek bakımında SS2( skystar2 )

derim

bende onu kullanıyorum

Yorum yap

skystar2

sevgili eaglepaw skatstar2 kartıyla neler yapabiliriz.bu kartla ilgili emu ve software yazılımları nereden temin edebiliriz.teşekkürler.

Yorum yap

jacky Nickli Üyeden Alıntı
        sevgili eaglepaw skatstar2 kartıyla neler yapabiliriz.bu kartla ilgili emu ve software yazılımları nereden temin edebiliriz.teşekkürler.

Yapmak istedigin herseyi yapabilirsin yazilimlar ve Emu konusunda en cok desteklenen kart!
        Burasi ve diger Forumlarda en cok konusulan ve hakkinda bilgi alisverisi yapilan en popiler kart SS2

Tavsiye ederim hem ucuz hem Süper.....

Yorum yap

SS2 lerin çok çabuk arızalanabildiği söyleniyor; bu durum motorlu çanak kullanımında mı ortaya çıkıyor yoksa sabitlerde de mi var bir skyvisionda lnb out var bu ne işe yarıyor?

Teşekkürlerdunkes:

Yorum yap

arkadaşım bende her iki kart mevcut sky'ın tüneri ufak bazı kanallarda sorun yaşıyorsun özellikle astra uydusunda

sana tavsiyem ss2 den şaşma sonra piyman olursun en geniş program desteğine sahip tek kart

lnb aut'u bu güne kadar hiç kullanmadım gerek duymadım onun için yardımcı olamıyacağım

Yorum yap

dartanyan113 Nickli Üyeden Alıntı
              SS2 lerin çok çabuk arızalanabildiği söyleniyor; bu durum motorlu çanak kullanımında mı ortaya çıkıyor yoksa sabitlerde de mi var bir skyvisionda lnb out var bu ne işe yarıyor?

Teşekkürlerdunkes:
              Yok öyle bir şey
              Ben ne zamandan beri kullanıyorum skystar2 hiç bir sorun yok.Ve yaratmıyorda.Kesinlikle Skystar öneririm.
              Saygılar....

Yorum yap

jacky Nickli Üyeden Alıntı

Skystar2 uydu tv kartı ile card paylaşımı v.s yapabilirsin.
                Suanda en ucuz kart paylaşım sağlayan cihaz skystar2'dir
                Bu forumdada dvb kartlar bölümde public softcam verilmektedir
                Saygılar.....

Yorum yap

dartanyan113 Nickli Üyeden Alıntı
                  Arkadaşlar digital tv kartı seçimi konusunda yardımcı olursanız sevinirim
                  şimdi benim belirlediğim şu üç karta yoğunlaştım;
                  +,- nelerdir;
                  skystar2
                  skyvision
                  fly DVBs

önerebileceğiniz farklı bir model varsada olur

şimdiden teşekkürler:toplu:
                  Arkadaşım skystar 1 cı al modul,lün varsa takar seyredersin şuana kadar bir sorun yok skystar 2 de daha yeni duydum multivizyon frekansı yok diye saygılarımla

Yorum yap

herkese teşekkür

ss2yi seçtim kullanımı güzel ve sistemde sorunsuz çalışıyor powerinstalle
                    herkese kolay gelsin:iyyy:

Yorum yap

Hayırlı olsun arkadaşım ben de en yakın zamanda almayı düşünüyorum. Sanırım çok güzel bir kart bir çok özelliği mevcut: card paylaşımı, data download , emu desteği , yabancı kanallardaki filmleri Türkçe altyazıyla izleme özellikleriyle baya göze çarpıyor

Yorum yap

Tavsiye edebilirim DIGIPLUS

Kart bir kısım forumlarda yazıldığının aksine sorun çıkartan bir kart değil; kumandası ve kum. aparatı da çok iyi com porttan bağlanıyor ve illaki birbirine bakması gerekmiyor; ayrıca öyle kilitlenme vs. problemlerde yok; sanırım bilgisayar iyiyse bu da iyi çalışıyor; offline download iyi ben müzikle uğraşıyorum bu alanda ve iyi oluyor... + kayıt hadisesi; kanal ayarlamaları; vs çok iyi tam bilgisayar alışkanlığı edinenlere göre ama TV seyretmek Televizyonda olur diyorum ve Nextimden vazgeçmiyorum... :cuara:

Yorum yap

technisat ın skystar2 sinde alps tüner var, skyvision da twinhan tabanlı olduğu için lg tüner var, fly dvb-s de ise silikon tüner bulunuyor. silikon tünerli kartların çekim gücü iyi değil.her kanalı düzgün çekmiyor mozaiklenme çok oluyor. benim tavsiyem sigma elektroniğin piyasaya sürdüğü skystar3(sharp tüner ve spartan işlemciye sahip) hem tüneri hemde işlemcisi(chipseti) çok kaliteli olduğu için sorunsuz tv izlenebiliyor bu kartın önceki ismi sigma dijital tv idi . eğer her yazılımı desteklesin diyorsan gene sigma elektroniğin ürettiği ettiği skystar2 tr edition revision 3.0( yeni samsung tüner ve skystar2 nin aynı chipsetine sahip). skystar2 tr edition ın önceki versiyonunda sharp tüner vardı. technisatın skystar2 sinden daha iyi.

Yorum yap

yardım lutffen v@box satallite exspress pcı 2030 tv kartım var baglantı sorunu yaşıyorum ag baglantısı yok diyor bazen sinyal yakalıyor bazense hic bulamıyor kart girisli tv kartı ag baglantısı (x) işareti atıyor sinyal bulunca unlem atıyor kanal acınca bunlar kayboluyor bana bu konuda yardımcı olacak bir arkadas varsa simdiden tesekur ederim chip ----(broadlogic) chipli 2030

Yorum yap

pata Nickli Üyeden Alıntı
                              technisat ın skystar2 sinde alps tüner var, skyvision da twinhan tabanlı olduğu için lg tüner var, fly dvb-s de ise silikon tüner bulunuyor. silikon tünerli kartların çekim gücü iyi değil.her kanalı düzgün çekmiyor mozaiklenme çok oluyor. benim tavsiyem sigma elektroniğin piyasaya sürdüğü skystar3(sharp tüner ve spartan işlemciye sahip) hem tüneri hemde işlemcisi(chipseti) çok kaliteli olduğu için sorunsuz tv izlenebiliyor bu kartın önceki ismi sigma dijital tv idi . eğer her yazılımı desteklesin diyorsan gene sigma elektroniğin ürettiği ettiği skystar2 tr edition revision 3.0( yeni samsung tüner ve skystar2 nin aynı chipsetine sahip). skystar2 tr edition ın önceki versiyonunda sharp tüner vardı. technisatın skystar2 sinden daha iyi.
                              skaystar3 ten bahsediyorsun böyle bir ürün varmı acaba varsa nerde? neden tecnic satın resmi sitesinde yok üretici firma kimdir vs. vs. saygılar......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X