• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şifreleme Sistemleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şifreleme Sistemleri

Yerli Platformlar ile ilgili her türlü bilgi alışverişinin yasak olmasını doğal karşılıyorum. Bu durum sadece bu foruma özgüde değil ayrıca. Fakat benim öğrenmek istediğim konu şu. Türkiye'de şu anda platform olarak sadece Digiturk var ve oda cryptoworks kullanıyor. Ve sizler yeni public olan bu şifreleme tekniği ile ilgili Digiturk harici diğer kanallarla ilgili yazışmaları da kabul etmiyorsunuz. Bu duruma da tabiki bir itirazım yok sonuçta bu forumun bir sahibi var ve içinde neler olup olmayacağına karar verecek olanda kendisidir. Bundan önceleri Cine Digital ile ilgili yayın varkende Cine5 için aynı durum söz konusuydu ama hiç bir forumda Viaccess bölümü kapalı değildi. Public olan her türlü yabancı kanal ve paketler ile ilgili şifreler bugünde olduğu gibi forumlarda yer alıyordu. Neden malum paket harici kanalların çözülmesiyle ilgili cryptoworks sistemi hakkında bir şeyler yazılıp çizilemez?

canini Nickli Üyeden Alıntı
    Yerli Platformlar ile ilgili her türlü bilgi alışverişinin yasak olmasını doğal karşılıyorum. Bu durum sadece bu foruma özgüde değil ayrıca. Fakat benim öğrenmek istediğim konu şu. Türkiye'de şu anda platform olarak sadece Digiturk var ve oda cryptoworks kullanıyor. Ve sizler yeni public olan bu şifreleme tekniği ile ilgili Digiturk harici diğer kanallarla ilgili yazışmaları da kabul etmiyorsunuz. Bu duruma da tabiki bir itirazım yok sonuçta bu forumun bir sahibi var ve içinde neler olup olmayacağına karar verecek olanda kendisidir. Bundan önceleri Cine Digital ile ilgili yayın varkende Cine5 için aynı durum söz konusuydu ama hiç bir forumda Viaccess bölümü kapalı değildi. Public olan her türlü yabancı kanal ve paketler ile ilgili şifreler bugünde olduğu gibi forumlarda yer alıyordu. Neden malum paket harici kanalların çözülmesiyle ilgili cryptoworks sistemi hakkında bir şeyler yazılıp çizilemez?

şu an formda cw yasak diye bir şey yazılmadı.. sadecene yerli platformlar için yasak diye bir uyarımız var... buna uyulması yeterli

diğerleri hakkında yazı yazabilirsiniz...

Yorum yap

canini,cine5 zamanı opos diye bir kart yoktu,yani işin ticari boyutu yoktu.bir opos kartın makinaya girip malum görevini yapması demek 100 ytl demek,buna modül gereksimini hesaba katmıyorum.bu işten forumlar nekadar nemalanıyorlar onu bilemem(alexx'in söyleyecek birşeyi yoksa)fakat öyle sanıyorumki bu opos olayının pekte küçümsenmeyecek bir pazar olduğu.yerli platformları koruyalım hikayesi bana çok gülünç geliyor,koca bir plavradan başka birşey değil.çünki sabah kalkınca her insan iş bildiği işine gitmek zorunda..hoşçakalın

Yorum yap

hüseyin22 Nickli Üyeden Alıntı
        yerli platformları koruyalım hikayesi bana çok gülünç geliyor,koca bir plavradan başka birşey değil.çünki sabah kalkınca her insan iş bildiği işine gitmek zorunda..hoşçakalın
        Yerli Platformları koruma gibi bir niyetimiz yok. Sadece yasal yaptırımlar karşısında forumumuzu korumaya almaya çalışıyoruz. Eğer bu sizi rahatsız ediyorsa istediğiniz foruma gitmekte özgürsünüz.
        "Burada Yerli Platformlar Yasak Kardeşim"

Yorum yap

beş satır yazımda size ve forumunuz alehine bir cümle yazımı gösteremessiniz,üstelik ana sayıfada forum hakkında eleştirilerinizi olumlu veya olumsuz yapabilirsiniz ibaresine rahmen.canini arkadaşımızın cine5 konusuna katkıda bulunmak amacıyla,birazda eleştirilsen açıdan konuya yaklaştım.sizi rahatsız eden kelimem ne oldu bilemem fakat bu kadar basit bir eleştiriye tahammül dahi etmiyorsunuz.sizi bilemem ama ben hiçbir yere gitmiyorum,forum kurallarına uyup,saygısızlık yapmadığım sürece hep burada olacağım..hoşçakalın

Yorum yap

Forumla ilgili eleştirilerinize benim bir sözüm yok. Forumu isteyen istediği gibi eleştirebilir. Ancak; Bizim burada görevimiz forum kurallarını uygulamak ve kurallar gereği yerli platformlar hakkında yazmak yasak biliyorsunuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X