• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hd sinyal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hd sinyal sorunu

Arkadaşla yeni yılınızı kutlarım bende next minix hd tango uydu var her sabah açtığımda hd yayınları sinyal yok diyor fakat normal hd olmayanlarda sıkıntı yok ne yapmam gerekiyor birjaç tane tayın alıyorum mesela beyaz tv mach 1 hocam yarsımco olurmusun teşekkürler.

ert2005 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşla yeni yılınızı kutlarım bende next minix hd tango uydu var her sabah açtığımda hd yayınları sinyal yok diyor fakat normal hd olmayanlarda sıkıntı yok ne yapmam gerekiyor birjaç tane tayın alıyorum mesela beyaz tv mach 1 hocam yarsımco olurmusun teşekkürler.
    Bağlantılarını kontrol edeceksin HDMI kablonu.uydu kablonu eğer merkezi sistem kullanıyorsan Dıseqc ayarlarını F konnektörlerini ayrıca çanak antenin tam ayarlı olmayabilir bunları kontrol etmeni tavsiye ediyorum.

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Bağlantılarda sorun yok hd olmayan yayınlarda sorun yok saat 14.00 itibarı ile kanalların hepsinde şuan sorun yok ama sabahları oluyor genelde her gün sabah 07.00 sıralarında oluyor

Yorum yap

Konum ve çanak çapı nedir? Bazı zayıf frekanslar sorun yaratabilir bu kriterlere dayanarak.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Lnb den olabilir.
          İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Fabrika ayarlara döndürdüm bakalım yarın sabah ne olacak kalite 84 seviye 71

Yorum yap

1 saatlik kapattım geldim açtım beyaz tv haricinde kanallar sinyal zayıf 10 dakika açık bekledim kendiliğinden yayın normale döndü ilginç

Yorum yap

Lnb den,degiştir kurtul,tanıdık birinin anten ayarlı idi trt hd ve beyaz tv nin olduğu kanallar yok idi diğer olmayanlara dikkat etmedim lnb sözde yeni değişmiş başka bir lnb taktım sorun aşıldı sizde deneyin.
                İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X