• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next8000 xcam larda cw menüsü

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next8000 xcam larda cw menüsü

Next 8000 xcam cihazlarına cw menüsü verilmesini isteyen biz xcam kullanıcıları başta mach hocam olmak üzre üstadlardan yardım bekliyoruz. Bugüne kadar yapılamayacağı düşünülen birçok şey sizler tarafından yapıldı ve kullanıyoruz. Emeğinize ve elinize sağlık. Ancak şu cw konusunda da bir yardım bekliyoruz. Gerçi hiç mecbur değilsiniz ama lütfen 8000 xcamın vefakar kullanıcılarını mağdur etmeyin. Bu kadar modele yıllardır verdiğiniz inanılmaz destek takdire şayandır.Böylesine büyük işleri başaranların cw menüsünü yapamayacağını düşünemiyorum
    cw menüsü isteyen xcam kullanıcısı arkadaşlar lütfen görüşlerinizi bildirin. Mach hocam bir yol gösterir elbet bize..Bekliyoruz. ...Bekliyoruz...Saygılar

evet arkadaşlar,sevgili hocamızın bizi bu diger cihazlardan ayıran özellikten mahrum etmeyecegine inanıyoruz,sevgilerle...çalışmalarında başarılar dileriz.
    ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
    ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

slm
      arkadaşlar bence beklemeyelim.eğer xcam lerde olsaydı zaten şimdiye kadar verirlerdi.olmuyor demekki yapmıyorlar
      herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Sırf topik üste çıksın ve de bir yetkili görüp bize bir mesaj yazsın diye yazıyorum...saygılar.

Yorum yap

evet arkadaşlar,sevgili hocamızın bizi bu diger cihazlardan ayıran özellikten mahrum etmeyecegine inanıyoruz,sevgilerle...çalışmalarında başarılar dileriz.

Bir günde Kral olmadık... Bir günde tahttan inmeyiz...

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE.....GALATASARAY

Yorum yap

evet xcam da bekliyoruz
            Next machina 3d super

Yorum yap

Arkadaşlar bakın defalarca yazdınız... mach1in gözleri görüyor...
              Xcam serisinin chipseti eski olduğundan bu sistemi desteklemiyor... daha öncede aynı şeyi yazmıştım..
              Beklemeyin gelseydi gelirdi konuyu kapatıyorum
              Saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X