Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Ne Önerirsiniz.

wesete
21-07-2011, 12:10
Merhabalar next cihazım var değiştirmeyi düşünüyorum, Vu+duo, VU+Solo, VU+uno, VU+ultimo bunlardan hangisini önerirsiniz, şimdiden yardımlarınız için tşk ederim.

wesete
21-07-2011, 12:11
Merhabalar next cihazım var değiştirmeyi düşünüyorum, Vu+duo, VU+Solo, VU+uno, VU+ultimo bunlardan hangisini önerirsiniz, şimdiden yardımlarınız için tşk ederim.

Karbon
21-07-2011, 12:28

Selamlar ;
Yazdığınız modeller içinde henüz iki model piyasada Uno modelinin bu hafta çıkması bekleniyor Ultimo modeli kışa doğru çıkacak,eğer çift tunerli yani iki çanaklı bağımsız bir sisteminiz var ise bu günün şartlarında Vu+ Duo almanız daha mantıklı eğer kayıt işlerine merakınız var ise çift tuner sayesinde istediğiniz bir kanalı seyrederken diğer kanallardan da kayıt yapabilme imkanınız var...
Sadece tek tunerli bir cihaz düşünüyorsanız eğer Vu+ Unu'nın satışa çıkmasını bekleyin derim,hem yeni nesil işlemcili hemde cihazın hafızası daha geniş ve de çıkar tak tuner sistemi sayesinde alternatifleriniz daha çok.

Kolay gelsin.

wesete
21-07-2011, 12:31
teşekkür ederim kardel Allah razı olsun.