• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

telefunken yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• telefunken yardım

arkadaşlar telefunken 55 ekran teleteksi yok ekrana yeşil renk hakim oldu
    açtığımda birşey yoktu bir saat sonra renkler karıştı yardımlarınız için şimdiden
    teşekkür ederim

rgb transistörlerini kontrol ettinmi !ve voltajlarını?
    önce onlara bir bak bakalım belki transistörün birine voltaj gelmiyorsa diğer renkler hakim olmuş olabilir...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

cevap için sağol ustam elektirönikçinin yanında çok şey belledim ama bu beni
      aşar belki bir iki parçadan ise onun numarasını verebilirseniz değiştirebilirim
      yardımın için sağolasın

Yorum yap

amele Nickli Üyeden Alıntı
        cevap için sağol ustam elektirönikçinin yanında çok şey belledim ama bu beni
        aşar belki bir iki parçadan ise onun numarasını verebilirseniz değiştirebilirim
        yardımın için sağolasın
        Amele arkadaşım kara düzen olmaz bu işler.Cihazın elden çıkar arkadaşım .Sen en iyisi en yakın servise müracat.:mzk:

CAHİLDEN DOSTUN OLACAĞINA
        ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
        DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

elbette ölçü aleti havya ve ekipmanlar olmadan uğraşma ayrıca tecrübe ve bilgide gerekli
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X