Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Bursaspor - Valencia Maçını Yayınlayacak Kanallar.


Karbon
13-09-2010, 12:38
http://uefa.startv.com.tr/Handlers/ImageView.ashx?FileID=174974

Bursaspor - Valencia
Avrupa Şampiyonlar Ligi (C) Grubu İlk Maçı
14 Eylül 2010 Salı
Saat : 21:45
Hakem : Svein Oddvar Moen (Norveç)
Stad : Bursa Atatürk Stadı

Yayıncı Kuruluşlar.
http://ressim.net/a/upload/dfe5eb13.bmp

Lider Tv Kanalı da maçı yayınlayacağını duyurmuştur,bu kanal emu ile izlenebilmektedir.Bursaspor'a Başarılar...

collo1
14-09-2010, 16:08
ilk Defa Bir Şampiyonar Ligi Mücadelesine Ev Sahipliği Yapacak Olan Şehirde Nefesler Tutulmuş Durumda
http://ressim.net/a/upload/9e85faca.jpg
Şampiyonlar Ligi arenasında tarihinde ilk kez mücadele edecek olan Bursaspor, maç saatini beklemeye başladı. Saat 21.45'te başlayacak olan karşılaşma öncesi alınacak güvenlik önlemler, takımların giyecekleri formalar ve kapıların açılış saatleri belli oldu. Buna göre; Bursaspor bu akşamki tarihi mücadeleye Ajax tipi yeşil beyaz renkli formasıyla çıkacak. İspanyol takımı Valencia ise karşılaşmada turuncu renkli formasıyla mücadele edecek.

Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda bugün kendi sahasında Valencia ile karşılaşacak olan Bursaspor, karşılaşmaya Ajax tipi yeşil beyaz renkli formasıyla çıkacak. Rakip takım Valencia ise turuncu renkteki formasıyla mücadele edecek.

760 ÖZEL GÜVENLİK VE 400 POLİS GÖREV YAPACAK

Bursa Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmada 760 kişilik özel güvenlik görevlisinin görev yapacak. Öte yandan Bursa Emniyet Müdürlüğü de olası olaylara karşı 400 polis memurunu görevlendirdi.

KAPILAR 18.45'TE AÇILACAK

Bursaspor'un, Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçı olan Valencia karşılaşmasını taraftarlar da sabırsızlıkla belkiyor. Atatürk Stadı'nın kapıları 18.45'ten itibaren açılacak ve sıkı denetimler sonrasında taraftarlar stada alınacak.

Valencia TRİBÜNÜ BOŞ

Öte yandan yeşil beyazlı ekibin tarihi karşılaşmasını izlemek için günler öncesinden gişelere akın eden Bursaspor taraftarları tüm biletleri tüketti. Valencia taraftarlarının ise hiç bilet almadığı, kişisel olarak istenen biletlerin maç saatine kadar satışına devam edeceği öğrenildi.