Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Lisans alırken takıldım kaldım (acill yardım)

UNREALCI
21-01-2006, 01:48
Resimde kırmzı ile belirttiğim yeri napıcaz anlamadım arkadaşlar es geçincede olmuo :(

http://img355.imageshack.us/img355/963/image51br.jpg

BeYaZ_öLüM
21-01-2006, 03:26
orayı ben est geçmiştim sorun orda değil gibime geliyor bilgilerini tekrar kontrol ederek gir .. ben aslında bilgilerimi büüyk harf yazarak girdim "i" yerine "I" Kullandım yani ..

UNREALCI
21-01-2006, 04:10
orayı es geçtiğimizde de

We were unable to authorise this transaction based on the credentials supplied. Please supply an alternative payment method or cancel the transaction.
Rejected by credit card company

bu metinle karşılaşıorum ayrıca bilgileri buyuk harfle girdim bi se degismedi:(

BeYaZ_öLüM
21-01-2006, 04:57
arkadaşım kredi kartı bilgilerini kontrol et sorun orda ! ben orayı es geçtim birşey olmadı yani .. tabi 4. denememde aldım bede de böle hatalar vermişti bilgileri büyük harfle ve dikkalice girdim kabul etmişti.. veya kartında limit dolmuş olabilir ..

UNREALCI
21-01-2006, 12:45
ya ziraat bankası kredi kartı war visa... kart bilgileri doğru oonda bi sorun yok paypal dan denim dedim paypay a kayıt oldum kredi kartını ekiodum kredi kartını kabul etmedi neden acaba ya benim kartmı olmuo arkadaşlar lütfen acil biri online yardımcı olsun dün geceden beri beklemekteyim bi çözüm bulamadık:(:(:(:(

ikizbeyin
21-01-2006, 13:57
şimdiki işlemi iptal edip yeniden dene arkadaşım, kolay gelsin.

UNREALCI
21-01-2006, 16:23
olmuo arkadaşlar kafayı yicem ya bu nası iş biri bana online yardım etsin ...

organik kardeş dünden beri yoksun baba ya:(:(

ikizbeyin
21-01-2006, 17:01
Arkadaşım senin kredi kartını tanımıyor, kartın üzerinde adın nasıl yazılmışsa öyle dene yani büyük harf ve türkçe karakter varsa öyle dene olmazsa türkçe karaktersiz dene, benim türkçe karaterlerim vardı ve bu işi bir defada yaptım, ancak başka bir serverde kartın üzerinde nasıl yazılıyorsa öyle gir dediği halde kabul etmedi ve türkçe karaktersiz yazınca kabul etti, ayrıca dil kodlamasını bir kontrol et unicode UTF-8 yada otomatikte olsun amerika serverleri batı avrupa dil kodlarını kabul ediyor Ü kabul ediyor ama Ş kabul etmiyor, bu konuda bir çalışma yaparsan başaracaksın sanırım, kolay gelsin.

UNREALCI
21-01-2006, 17:18
Türkçe karakter olmuo kardeş mesala ü de war isimde Ãœ bu şekilde çıkıo

organik81
21-01-2006, 17:22
yaw ü filan okadar önemli değil.. ü yerine u kullansanız da olur..

UNREALCI
21-01-2006, 17:30
yaw ü filan okadar önemli değil.. ü yerine u kullansanız da olur..

ok organik kardeşte bi türlü almadım ben lisansı :( paypala üye oldum bu kartı eklemeye çalıştım olmadı.. kartım ziraat bankası kredi kartı visa

organik81
21-01-2006, 17:54
paypal'a gerek yok.. olmazsa akşama eve gidince MSN'den görüşüp halederiz ok.. şuan dışardayım.. istersen email at ve durumu bildir yardımcı olabilirler..

sales@vbulletin.com

veya

http://www.vbulletin.com/contact_sales.php

UNREALCI
22-01-2006, 01:48
Neyse organik aldım sonunda başka kart kullanarak da bi sorum war:( bana gelen mail de ve vb den hesabıma girdiğimde vBulletin (Owned License); expires: Jan 21st '07 die gözüküo 160$ verdim lisansın ömür boyu olması gerekmiormu::(:(

ikizbeyin
22-01-2006, 01:55
sayın arkadaşım, geçmiş olsun lisansı aldığına sevindim şahsen, 160 lık lisans ömür boyudur, 21 ocak 2007 ye kadar gelecek yeni versiyonları bedava yükleyeceksin ama bu tarihten sonra gelenler için senelik 35 usd ödemen gerekecek, hayırlı olsun, güle güle kullan, başarılar dilerim.

UNREALCI
22-01-2006, 02:11
sayın arkadaşım, geçmiş olsun lisansı aldığına sevindim şahsen, 160 lık lisans ömür boyudur, 21 ocak 2007 ye kadar gelecek yeni versiyonları bedava yükleyeceksin ama bu tarihten sonra gelenler için senelik 35 usd ödemen gerekecek, hayırlı olsun, güle güle kullan, başarılar dilerim.

Teşekkürler arkadaşım:) dediğin gibiyse sorun yok o zaman... Tekrar teşekürler iyi geceler:)

BeYaZ_öLüM
23-01-2006, 00:02
ama organik güncellemelere hiç ücret vermiyormuş ona torpil geçiyorlar herhalde :) bir açıklık getircektin organik ne oldu acaba :)