• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cihazin ekranindaki UL 19 yaziyor ve tv ekraninda goruntu yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cihazin ekranindaki UL 19 yaziyor ve tv ekraninda goruntu yok

Slm arkadaslar ustatlar. Insallah yanlis yere acmamisimdir konuyu birkac gun once bu cihazi next machina 3d super aldim daha hicbirsey yapmadan sadece menuler arasinda gezinirken tvdeki goruntu yokoldu ve cihazin ekraninda UL 19 yaziyor ve defalarca fisini cekip taktim hicbirsey degismedi. Ne yapabilirim bir fikri olan varmi

Rutekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar ustatlar. Insallah yanlis yere acmamisimdir konuyu birkac gun once bu cihazi next machina 3d super aldim daha hicbirsey yapmadan sadece menuler arasinda gezinirken tvdeki goruntu yokoldu ve cihazin ekraninda UL 19 yaziyor ve defalarca fisini cekip taktim hicbirsey degismedi. Ne yapabilirim bir fikri olan varmi
    Sorununa cevap burdan verilimistir.
    http://www.mach1digital.com/mach1for...9&postcount=86

Yorum yap

Rutekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sn.Arkadaşım acaba cihazınızı TÜPLÜ tv demi kullanıyorsunuz.?
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hayir lcd tv var ve cihazi henuz nete baglayamadigim icin menuler arasinda meraktan oylesine gezinirken youtube tikladim kazara ve goruntu birden gitti ve o an cihazin ekraninda UL 19 yazdi. Fisini cekip bir gun bekledim ve normale döndü

Yorum yap

Yani cihazin kumandasindan menu tusuna basmadigim surece ekranda sadece kucuk bir kutu icinde sinyal yok yaziyor o kadar. Sanirim wireless adaptorle internet baglantisini cozersem hallolur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X