• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

polsat au

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat au

next 8000 xcam 30.03.2006
    polsat au oluyor görünüp olmuyor

aktif keyi yazıyormu peki nagra ıdente ?
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

007101 key0x00

Yorum yap

info tuşuna basılması gerekiyor diye biliyorum ama ?

Yorum yap

basıyorum autoupdating yazıp uzun süre kalıyor ama çözmüyor

Yorum yap

son tarihli yazılımı yükledin diymi emuyuda açtın ,ıdentten sonra key satırına yazmıyormu?senin gösterdiğin ıdent ?
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

reset yap
              Masters of DVB!
              A
              N
              İ
              S
              A

Yorum yap

reset yapmıştım ama tekrar deneyeceğim teşekkürler

Yorum yap

Cihazınızda takılı kart,modül,vs... varsa cıkartınız...
                  son 30 tarihli yazılımı yükledikten sonra reset atıp emuyu aktif edip kanalları tekrar taratın.. Auto Update aktif çalışıyor...
                  Birde çöyle bir durum var son key değişiminden sonra verilen yazılım olduğundan keyler yazılımda mevcut.. Direk açması lazım.Key değişimi olduğunda AU olayını gözlemleyebilirsiniz...

Yorum yap

içinde modül ve kart var iken reset attım, programı yükledim tekrar reset attım, tarattım olmadı, dün akşam tekrar reset attım, tekrar tarattım yine autoupdating yazıp açmıyor
                    ne kadar süre beklemek gerekir
                    sizin dediğiniz şekilde direkt de hiç göremedim
                    kart ve modülü çıkartıp tekrar programı yükleyeceğim herhalde
                    ilginize teşekkürler arkadaşlar

Yorum yap

tekrar yükledim modül ve kartı çıkardım reset atıp yükledim yeniden reset attım, tarattım emuyu açtım olmadı

Yorum yap

İlginç bir durum. Dün ben polsata ait tüm keyleri sildim ve info tuşuna bastım yaklaşık 20 saniyede keyleri buldu ve açtı. Sanırım bir yerde hata yapıyorsunuz.

Yorum yap

pride üstad auto update aktif çalışıyor demişsiniz, kanal üzerine gelince kendisimi auto update e geçiyor yoksa info tuşuylamı

Yorum yap

üstad, bu ilk yüklemem değil tabiiki ama başka bi türlü hata da yok

Yorum yap

okkar Nickli Üyeden Alıntı
                              pride üstad auto update aktif çalışıyor demişsiniz, kanal üzerine gelince kendisimi auto update e geçiyor yoksa info tuşuylamı
                              Tabiki info tuşuna basacaksınız ve updating başlayacak. Bu tuşa basmazsanız başlamaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X