• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sunny cihazlara yazılımı attıktan sonra kanal kilidini açık yapamayanlar?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sunny cihazlara yazılımı attıktan sonra kanal kilidini açık yapamayanlar?

sunny yazılımı attıktan sonra kanal kilidini açık yapamayanlar

yeni yazılımını yükledikten sonra kanal kilitli kısmı açık kabul etmesse yapılacak işlem.

öncelikle sarı-mavi-yeşil-menü tuşlarına bas ve cas kısmına gir...

sarı tuşa bas(load defult) ve tekrar ok de. daha sonra cihazı kapat yeniden aç.

kanal kilidini artık açık kabul edecektir....

bu işlemler sonucunda yine olmassa komple reset kısmından kullanıcı tercihini seçiniz ve resetleyiniz.

eğer yine kanal kilidi açılmassa cihazı komple resetlemeniz gerekebilir.
    www.ekolforum.com

merhabayın arkadaşlar yardım?

dün sunny 7010 dcı cıhazıma yazılım attım ama kanal kılıdı acmıyo bl 219/ 4tavsiye edildi ama birturlu cıhazıma yukleyemedım yardımcı olurmusunuz bide cihazı komle resetledim yeniden tara yaptırdım kanallar acıldı kılıd yıne kapalı tesekkurler sımdıden

Yorum yap

Kurukafa programını çalıştırarak yazılımdan sonra acılmayan kanal kilidini açabilirsiniz..
      Bu sorun ancak bu şekilde giderilebiliyor...bir yerlerde hata yapıyor olabilirsiniz...İşlemlerinizi kontrol edip tekrar denemenizi öneririm.

Yorum yap

selamlar herkese yardım ?

ya arkadaşlar yazılımı yukledım fakat kanal kılıdı bır turlü acılmıyo bıde kuru kafa programını yukleyemıyorum benım cıhaz AT7010 dcız S/W V002.00.07 H/W V12.01.A5 loeder V6.1.6 CA 2.2.3 bilgileri hangi işlemi veya yazılımı atmam gerek sımdıden tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X