• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-18000 HD CX 16.12.2011 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar YE-18000 HD CX 16.12.2011 Yazılımı

NextStar YE-18000 HD CX 16.12.2011 Tarihli Yazılımıdır.

Yazılım Notları
    Kod:
    - USB Wifi desteği eklendi.
    - Youtube bağlantısı eklendi.
    - Bazı Türkçeleştirmeler düzeltildi.
    - Kéy veritabanı yeniden düzenlendi.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

karbon üstad bu modelde ithernet girişi yok usb girişinde next wi-fi bridge adaptörle ile internet ve youtube bağlana bilecekmiyiz

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      karbon üstad bu modelde ithernet girişi yok usb girişinde next wi-fi bridge adaptörle ile internet ve youtube bağlana bilecekmiyiz
      Evet USB girişi üzerinden internete bağlana bileceksiniz, diğer USB wi-fi aparatları ile de deneme yapabilirsiniz.
      www.next.com.tr

Yorum yap

[quote=Karbon;475790]Evet USB girişi üzerinden internete bağlana bileceksiniz, diğer USB wi-fi aparatları ile de deneme yapabilirsiniz.[/qu

teşekkür ederim üstad verdiğin bilgiler için

Yorum yap

yazılım uydudada güncellemeye açıldı...isteyenler güncelleyebilir.işlem bitince emu 'yu açmayı unutmayın...
          sistem ayarları...tv sistemi ..ok.. 0000
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

16.12.2011 yazılımını Bende yükledim ama menüde youtube diye bir bölüm göremedim nerede acaba ? karbon üstad veya bilgisi olan varmı

Yorum yap

16.12.2011 yazılımını Bende yükledim ama menüde youtube diye bir bölüm göremedim nerede acaba ? karbon üstad veya bilgisi olan varmı
              Yazılım yüklenmemiş olabilir,isterseniz uydu üzerinden tekrar güncelleyiniz.
              www.next.com.tr

Yorum yap

Son yazılımda Emuyu açıp diğer ayarlara girip 8888 yapınca card share özelliği aktif oluyor bilginize arkadaşlar.

Bilgisayar destekli CCcam desteklermi bu cihaz acaba?

Yorum yap

muratbab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Son yazılımda Emuyu açıp diğer ayarlara girip 8888 yapınca card share özelliği aktif oluyor bilginize arkadaşlar.

Bilgisayar destekli CCcam desteklermi bu cihaz acaba?
                  şu anda kullanılan yazılım ile mümkün değil çünki url bilgisi şireleri v.s. girileceği bir menü seçeneği olmadığınıda biliyoruz belki sonraki yazılımlarla olur.....
                  Next&Nextstar
                  EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

önce uydudan güncelleme yaptım youtube menüsü gelmedi. sonra USB den güncelledim. gene youtube menüsü yok. fabrika ayarına dönmedende baktım döndükten sonrada baktım.
                    bu cihazın değişik bir modelimi var acaba?

sistem bilgisi
                    HSJ1 37006-01045
                    versiyon No 117
                    HW versiyon 37006
                    2011-12-16

burda eksik olan nedir
                    Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

son yazılımda bulsat auto mu acaba.

Yorum yap

18000 hd cx dayzek motoru çevirince uydunun üzerine gelince sinyal artışı yok dolayısıyla motor kullanılamıyor ----- minixhd ye motor sinyallerini arttıran yazılım çıktı umarım ustalar 18000hd cx -- üzerinde çalışma yaparlar teşekürler herkeze kolay gelsin
                        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=61078
                          www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X