• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hangi uydu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hangi uydu

sanırım artık bulsat uydusu bitti bişey kalmadı ve geri gelmez o zaman biz emu ile izleyenler hangi uyduya geçelim astra ya mı eğer astra ise kuvvetli bir frekans verebilir misiniz ayarlamak için saygılar

Buradaki linkte tüm uyduların yüksek ve ince ayar için alçak sinyallerinin olduğu listeden yararlanabilirsiniz.
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=53689
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

türksat ve hotbird dışında bulsata bakan anteni boşa çıkaracağım hangi uyduya çevirmem uygun olur ilginize teşekkürle.

Yorum yap

Astra (19.2E) şu an için uygun bir tercih olabilir,ORF paketi emu ile izlenebiliyor,Canalsat ve TNTsat paketleri içinde belki emu fix yazılımları da gelebilir.
        www.next.com.tr

Yorum yap

teşekkürler...

Yorum yap

uyduyu sıfırlayınca neden siliniyor ???

Yorum yap

next 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              uyduyu sıfırlayınca neden siliniyor ???
              Evet bu bir kaç yazılım önce ortaya çıkmış olan bir bug.
              ileri ki yazılımlarda bu düzeltilecektir diye umuyorum, silinen uydunun yerine, uydu seçiminde en sonda bulunan Newsat isimli boş uyduların ismini değiştirip silinen uyduyu manuel olarak düzenleyebilirsiniz,ayrıca cihaz fabrika ayarlarına alındığında silinmiş olan uydu geri gelmektedir.(ama bu seferde mevcut kanallar gidiyor )
              www.next.com.tr

Yorum yap

teşekkürlerrrrrrrrr

Yorum yap

12188 H 27500 bu frekansları girip NIT tarama açık olarak kanal taraması yaptığınızda diğer TP leri de ekleyecektir. TP'leri buradan kontrol edebilirsiniz.
                  http://www.lyngsat.com/astra19.html

Kolay gelsin.
                  www.next.com.tr

Yorum yap

izmirden 500 kanal çıktı 80cm çanak ile galiba tamamdır sevgi ve saygılarımla

Yorum yap

niçin bazı astra kanalları 2 şer adet çıkıyor birde kafama takılan bir soru var türksat bizim uydu bize yayın yapıyor ve ufacık antenle bile alınırken 80 lik antenlerimiz ve tüm malzemeler ayarlar süperken neden tüm kanalların sinyal gücü %100 değil bazıları % 50 ye kadar düşüyor bu bana tuhaf geliyor sebebi nedir yanlış olan ne?

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Astra (19.2E) şu an için uygun bir tercih olabilir,ORF paketi emu ile izlenebiliyor,Canalsat ve TNTsat paketleri içinde belki emu fix yazılımları da gelebilir.
                        astra tavsiyeniz hala geçerli mi? hellasattan vazgeçecem artık...!

Yorum yap

bence boşuna bekleme zaten bişey kalmadı ben geçtim idare eder

Yorum yap

next 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bence boşuna bekleme zaten bişey kalmadı ben geçtim idare eder
                            vazgeçeyim bari hangi kanallar aktif peki yazzabilir misin???

Yorum yap

hocanında dediği gibi orf paketi var alman kanalları var rtl ve sat 1 in türlü kanalları bazı fransız kanalları şifresiz kanal çok meraklısı için dorcel kanalı var

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X