• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 18500 hd yeni yazılım attım açılmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 18500 hd yeni yazılım attım açılmıyor

üstatlar yeni 18500 hd aldım 25 4 2011 yazılımı attım cıhaz açılmıyır kurtarma yazılımınıda atmaya calışıyorum resimlerden gördüğümü yapıyorum next deyip yüklemeye gecerken wrong file diye yazı cıkıyor hata bendemi yoksa cıhazdama cıhazın arka anahtarından açtıgımda sadece on yazıyor ama hiç açılmıyor daima on diyor yazlım yüklemeyede gecmiyor bi yardım

Yazılımı yanlış atmış gibi gözüküyorsun..Boot modunu işaretlemeyi mi unuttun...
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

yaptım oldu ama ben buna server bilgilerimi giriyorum olmuyor daha detaylı açıklamalar yok mu

Yorum yap

dostum birde suraya bak umarim isine yarar http://www.**********.com/Next-18500FTA.html
        :mzk:

Yorum yap

Arkada$im Bendede Ayni Sorun Var, Biraz Daha Yardimci Olurmusunuz, Yukarida Verdiginiz Link Acilmiyor, Yardimci Olursaniz Sevinirim Saygilar...

Yorum yap

xal0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkada$im Bendede Ayni Sorun Var, Biraz Daha Yardimci Olurmusunuz, Yukarida Verdiginiz Link Acilmiyor, Yardimci Olursaniz Sevinirim Saygilar...
            18500 cihazınıza yukleme loaderi üzerinden boot modunu işaretleyip yazılımı atıyorsunuz. Yazılımı attığınızda cihazınız normal olarak açarşa problem yok. Açmaz ise en yakın servise flash değişimi için gidecek..
            Computer High Engineer
            Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller

Yorum yap

"18500 cihazınıza yukleme loaderi üzerinden boot modunu işaretleyip yazılımı atıyorsunuz." Arkada$im Chok Sagol Ama Bunu Nasil Yapicam, Biraz Bilgi Verebilirmisin ? Yukleme Loaderi Uzarinden Boot Modunu Nasil Isaretleyebiliriz, Hic Bi Biglim yok, Saygilar..

Yorum yap

xal0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                "18500 cihazınıza yukleme loaderi üzerinden boot modunu işaretleyip yazılımı atıyorsunuz." Arkada$im Chok Sagol Ama Bunu Nasil Yapicam, Biraz Bilgi Verebilirmisin ? Yukleme Loaderi Uzarinden Boot Modunu Nasil Isaretleyebiliriz, Hic Bi Biglim yok, Saygilar..
                Yukleme loaderini çalıştırın. Karşınıza gelen pencerede Operate Mode : Upgrade olacak. Dosyanın yerini gösterin ve hemen altındaki include bootlader' ı işaretleyip yuklemeyi başlatın..
                Computer High Engineer

Yorum yap

Chok T$K ederim Karde$im, Allah Senden Razi Olsun, Her$ey Tamam Duzelttim, Her$eyin icin Tekrar Sagol...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X