• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tps eas key ve tps foot

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps eas key ve tps foot

arkadaşlar receıver'a yeni yazılım attırdım next 2000 cı plus fmv 703E fakat akşam gidip açtığımda nagralar açıldı fakat multiler ve tps paketinin bazı kanalları açmıyor tps foot,parıs prem., vs vs acaba keylermi değişti birde önceki yazılımda tps eas key diye bir satır vardı şimdiki yazılımda yok sadece tps yazıyor ve 08 satırı var bilmem anlatabildimmi şimdiden tşk.
    Next 2000 xcı plus 614 P,70 cm offset türksat 42,120 cm offset astra 19.2e merkez,hotbird 13e,eutelsat w2 16e,sırıus 5e eutelsat W3a ve 90 cm offset telstar 15W,Nilesat 7W

multiler

arkadaşlar ben de 2000 x cı plusa dün yazılım yükledim aynı sorun bende de var.yardımlarınız için teşekkürler

Yorum yap

Güncel softcam atıp denedinizmi arkadaşlar?Saygılarımla...

Yorum yap

Hergün verilen KEy Dosyasını yükleyiniz.. bahsi geçen kanalların hepsi acık....!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X