• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım pc-uydu bağlantısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım pc-uydu bağlantısı

bilgisayarımdan dreambox uyduma bağlanmak istiyorum 192.168.1.3 ten girmeye çalışıyorum ama şifre ve kullanıcı adını kabul etmiyor kullanıcı adı root şifre dreambox bildiğim kadarıyla

hasaan Nickli Üyeden Alıntı
    bilgisayarımdan dreambox uyduma bağlanmak istiyorum 192.168.1.3 ten girmeye çalışıyorum ama şifre ve kullanıcı adını kabul etmiyor kullanıcı adı root şifre dreambox bildiğim kadarıyla
    Dreambox cihazın aldığı IP numarasını kontrol edin,Eğer DM ye sabit IP vermediyseniz, IP numarası Cihaz her bağlandığında farklı olabilir. cihazın ağ ayarlarında hangi IP yazıyorsa onu vermeniz gerekir.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

ip adresi doğruysa şifre değişmişte olabilir. hacsat *** indirici varsa cihazda şifre sıfırlama yapıp deneyin.
      VESTEL UD9200 4K LED TV
      ARÇELİK 32" LED TV
      2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ip adresi doğruysa şifre değişmişte olabilir. hacsat *** indirici varsa cihazda şifre sıfırlama yapıp deneyin.
        şifre sıfırlama tuxbox comander ile oluyor,bilginize

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X