• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Goldmaster Yükleme programı sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Goldmaster Yükleme programı sorunu

arkadaşlar Gm 9400 FTA cihazıma yazılım atmak istiyorum fakat yükleme programından mı kaynaklanıyor bilmiyorum uydu cihazının ekranında E-03 çıkıyor. işletim sistemim windows 7 ne yapmam gerekir. birde cihazımda sinyal sorunu var kanal seyrederken sinyal kalitesi %80 çıkıyor sonra %0 iniyor ve sürekli ve tüm kanallarda yapıyor bunun sebebi nedir?

efeyirmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Gm 9400 FTA cihazıma yazılım atmak istiyorum fakat yükleme programından mı kaynaklanıyor bilmiyorum uydu cihazının ekranında E-03 çıkıyor. işletim sistemim windows 7 ne yapmam gerekir. birde cihazımda sinyal sorunu var kanal seyrederken sinyal kalitesi %80 çıkıyor sonra %0 iniyor ve sürekli ve tüm kanallarda yapıyor bunun sebebi nedir?
    yükleme loader üzerinde sağ tuş özellikler yapın uyumluluk modunu win98 yapın sorun kalmaz yazılım atabilirsiniz
    sinyal düşmesi kırılma bir çok nedeni var ama siz ilk önce konnectör girişleri disech lbn v.s kontrol edin

Yorum yap

Yanlış yazılımda atmaya çalışıyor olabilirsiniz,doğru yazılımı attığınızdan emin olunuz.
      Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X