• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next plus x serisi cihaza yanlış yazılım yükledim, ne yapamam gerekli ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next plus x serisi cihaza yanlış yazılım yükledim, ne yapamam gerekli ?

arkadaşlar x 2000plus serisi nexte yanlışlıkla inf serisi yazılım attım cihaz açılmıyo ne yapmam lazım acil yardım cihazın önünde hiç hareket yok

Arkadaşım cihaz üzerinden program + tuşuna basılı vaziyette cihazı fişe takınız 0030 yazarsa uygun yazılımı atınız.

Yorum yap

tamam dostum saol x serisi yazılımı attım tekrar düzeldi sorun halledildi.

Yorum yap

başlık düzeltildi, lütfen başlıklara biraz daha özen gösterelim.

sorununun düzediğine sevindim.

saygılar.
        www.teknoshare.com

Yorum yap

konu ile ilgili bilgi ve ilgisi olan tecrübelilerden cevap bekliyom.
          mach hocam burası yeri değil biliyorum özür dileyerek sormak istiyorum elimde KV4000 DCI KVİSİON CİHAZ VAR CPU baktım 5518 yazıyor flash 2 mb olduğunu gördüm olmazda yine soruyorum inf next 2000 cı yazılımından evvel bot yüklesem sonra yazılım atsam olabilirmi şimdi cihazı bozmak istemiyorum cevap verilirse sevinirim şimdiden teşekkürler.ŞARKÖY

Yorum yap

@hora arkadaşım çoğu cihazda 5518 cpu var.yazılımları farklı olabilir bence deneme cihazından olmamak için
            ama yinede karar senin
            saygılar...
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger 35 cevabın için teşekkür kararsızdım karasızlığımı giderdin denemiyeceğim. iyi geceler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X