• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digitürk kanal çıkarmakta haklı mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digitürk kanal çıkarmakta haklı mı?

saygı değer üyeler belki sevmiyorsunuz belki çok izliyorsunuz ama bu akla mantığa uygun gelmiyor tepkisiz kalmıyalım digi ye mail yağmuruna tutalım

neden MTV VE NİCEKOLEDEON kanallarını çıkarttınız diye sanki yerine çok kalite kanallar getiriceklermiş gibi hadi sessiz kalmıyalım

not ben modüllü üdigitürk üyesiyim bu iki kanalıda şimdiye kadar izlemedim ama yapılan haksızlık yerine ne getirecekler ki
    Modüllü üyelik özgürlüktür

buraya digitürk üyeleri hiç uğramaz mı yada görüp hiç iki satır tepki yazısı yazmaz mı bende bu kanalları hiç izlemedim ama bugün bunlar yarın başka ve hatta en çok izlediğimiz kanal gidince bağırınca pek etkisi olmuyor haberiniz olsun dostlar digi biraz tepki gördü nick için hemen yazı yazdı ekrana ama biz protesto yapmasını hiç beceremiyoruz her ne olursa olsun
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

millette dıgıturk seyredecek pozisyon kalmadıki..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X