• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihazmı bağlantımı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihazmı bağlantımı?

arkadaşlar daha öncede yazdım ama bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.benim next 2000 super plus(USBli) cihazın tüm bağlantıları normal swic lnb vs. yeniledim.cihazı ilk açtığımda sinyal yok diyor açıp kapatınca normale dönüyor.Bazende herhangi bir kanal seyrederken bakıyorum cihazda kanal numarası 12 veya 22 gibi rakamlar olması gerekirken kanalda 0000 gözüküyor bu neden olabilir.Boot modunda yazılım atsam düzelermi acaba cevabınızı bekliyorum.

büyük bir ihtimal le düzelir aynı sorun bende de vardı yazılımdan sonra düzeldi üstelik beninki ön panel 0000 gösterirken kapattığım zaman kendiliğinden fabrika ayarlarına dönüyordu şu anda gayet normal

eğer düzelmese servisten krıstal adlı parçayı değiştirmen gerekir
    .
    وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
    munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
    YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

Hayır benimkinde de var çünkü usb takılı değilken kayıt tuşuna bastığında öyle oluyor arkadaşım

Yorum yap

coskun016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar daha öncede yazdım ama bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.benim next 2000 super plus(USBli) cihazın tüm bağlantıları normal swic lnb vs. yeniledim.cihazı ilk açtığımda sinyal yok diyor açıp kapatınca normale dönüyor.Bazende herhangi bir kanal seyrederken bakıyorum cihazda kanal numarası 12 veya 22 gibi rakamlar olması gerekirken kanalda 0000 gözüküyor bu neden olabilir.Boot modunda yazılım atsam düzelermi acaba cevabınızı bekliyorum.
        Bu sorun çok eski yazılımlarda vardı. Menülerde falan gezinildiği zaman display 0000 gösteriyordu, ancak epey oldu bu sorun düzeltileli. Yazılımınızı güncellerseniz problem kalmaz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu sorun çok eski yazılımlarda vardı. Menülerde falan gezinildiği zaman display 0000 gösteriyordu, ancak epey oldu bu sorun düzeltileli. Yazılımınızı güncellerseniz problem kalmaz.
          yenı yazılım attım 21.01.2010 tarıhlı daha sonra 03.11.2009 tarıhlı yazılıma dondum 2 gundur hatalar gozukmuyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X