• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sinyal Yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sinyal Yok

Arkadaşalr nextdestek sitesinden dün güncel kanallar ve softcam indirip cihazıma yükledim ama adult (12 den sonra izlenilebilen kanallar ) kanallarının hiç biri açılmıyo sinyal yok diyorsadece onlar değil birçok kanal .Cihazı alalı henüz 3 gün oldu ilk geldiğinde yüklü kanllarla hemen hemen aynı yazılım yüklerken beli bir sıra takip edilcek mi ? (Ör:softcam önce daha sonra kanal listesi gibi) daha yeniyim o yüzden böyle sorular soruyorum kızmayın emi :toplu:

MAssMAvii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalr nextdestek sitesinden dün güncel kanallar ve softcam indirip cihazıma yükledim ama adult (12 den sonra izlenilebilen kanallar ) kanallarının hiç biri açılmıyo sinyal yok diyorsadece onlar değil birçok kanal .Cihazı alalı henüz 3 gün oldu ilk geldiğinde yüklü kanllarla hemen hemen aynı yazılım yüklerken beli bir sıra takip edilcek mi ? (Ör:softcam önce daha sonra kanal listesi gibi) daha yeniyim o yüzden böyle sorular soruyorum kızmayın emi :toplu:
    dostum eğer herhangi bir kart paylaşımınız yoksa adult izleyemezsiniz ancak thorda devamlı yayın yapıp ve emuyla seyredersiniz önce yazılım,kanal lis,softcam sırayla atarsanız daha sağlıklı olur.
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

peki güncel emu indirdim ama olmadı açmadısadece o kanallar değil bir çok kanal sinyal yok diyor hocam kart paylaşımı ne ben yeniyim dedim ya bilmiyorum kart girişi yok benim makinada Next 2000 fta usb

Yorum yap

Kimse yardımcı olmak istemiyomu

Yorum yap

Kimse yardımcı olmak istemiyomu
          emunuz kapalı olabilir ((Girişler menüsünde kırmızı tuş 1234 tuşlayın cass ok yapın ve emu *** emu auto açık yapın ve saveleyin)) ve sirius uydusunda pg v.s adult isterseniz 24 saat izleyebilirsin uydunuz hotbirt uydusunda ise hafif batı ya doğru çevirmek gerekir sirius uydusu için uyducu bir arkadaştan yardım alın yapamassanız eğer keyleride güncellemek isterseniz yazılım v.s basit flash belleğiniz varsa
          Buradan cihazınıza uygun yazılımı indirin zipten açın ve sarı klasördende çıkartıp sadece yazılımı flash belleğin içine atın
          softcam *** softcam kdb dosyalarıda BURADAN alın aynı şekilde flash belleğe yukarda belirttiğim gibi sadece yazılımları atın flash belleğe sonrada belleği usb girişine takın zaten oto tanır yazılım ok yapın arkasındanda softcam ve softcam kdb dosyasına ok deyin cihaz her dosyada açılıp kapanır müdahele etmeyiniz
          belgesel yada adult isterseniz anten boyutu bölgeye göre değişir THOR uydusunu tercih ederim kolay gelsin.......

Yorum yap

peki güncel emu indirdim ama olmadı açmadısadece o kanallar değil bir çok kanal sinyal yok diyor hocam kart paylaşımı ne ben yeniyim dedim ya bilmiyorum kart girişi yok benim makinada Next 2000 fta usb
            sinyal gelmiyorsa bağlantıları ve uydunun çanak ayarı bölümünden dsech A-B-C-D Ayarlarını kontrol ediniz

Yorum yap

slm arkadaşlar ben sirüs uydu ayarı yaptım ama pg,pb romantika kanalları gibi kanallar şifreli diye yazıyor normalde 24 saat açık olan kanallar bunlar bir yardımcı olacak arkadaş yokmu

Yorum yap

yardımcı olacak yokmu acil cevap bekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X