• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next yazılımları hakında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next yazılımları hakında

evet arkadaşlar öncelikle herkese saygı ve sevgilerimle çoktandır sadece konuları incelyordum soru ve cevap yazmıyordum ğözüme takıldı mach 1 hocamın verdiği mesaj haklı arkadaşlar mach 1 hocam ve tasarım üsdadın bilgisi doğrultusunda hareket etsek iyi olacak dier üsatlarada saygılar sunarım mesala digium arkadaşın verdiği turksat yazılımında sorun var tuksatın kanalarını arama yaptıtan sonra aram bitikten sonra ok tuşuna bastığındaka almıyor ok öylece kalıyor taki makinayı kapatım açmak zorundasın herkese saygı ve sevgilerimi sunar üsdatlara iyi çalışmalar dilerim

yazılımların hepsi aynı yerden çıkıyor eline geçen forumlara veriyor kişilerle alakası yok yani

Yorum yap

Arkadaşlar yazılım hepsi aynı 2003 ten beri plus serisini kullanıyorum ufak tefek sorunlar hariçinde uydu cihazında büyük bir sorun yok bu güne kadar kullandığım sorunsuz cihazlardan biri saygılarımla

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı
        yazılımların hepsi aynı yerden çıkıyor eline geçen forumlara veriyor kişilerle alakası yok yani
        hocam nerden çıkıyo bizde öğrensek de bizde eklesek olmazmı????

Yorum yap

Yukarıda mach1 hocam açıklamış bazı arkadaşlara(üstadlara) test edilmesi için yazılımlar önceden verilir, onlar da daha sonra forumlara koyar diyor.Yani herkese önceden verilmiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X