• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Redline'nin son kazıgı .....multıbox...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Redline'nin son kazıgı .....multıbox...

REDLİNE'NİN SON KAZIGI .....MULTIBOX...
    arkadaşlar yine kazıklandınız W6 uydusunda server kanalı yok daha önce söylemiştim inanmayan kontrol etsin başkasının serverini kullanırsan milleti madur edersin sonra garati yok demedikmi bizle alakası yok dersin bu kaçıncı kazık bu millet bu kadar salakmı sandınız ben bir satıcı olarak redline sattığım için utandım bidaha töbe sokmam içeri redline diye bişey.......şimdi cevap yazarlar kart ekliyoruz serverde bakım var falan filan çarşamba cuma 1 ay olmuş bekleki gelecek şimdi

şimdi nexttede x-box çıktı bakalım o nasıl olacak
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı
      şimdi nexttede x-box çıktı bakalım o nasıl olacak
      Üretenlerin çıkarları doğrultusunda olacak,hep böyle olmadımı?Bu memleket de.

Yorum yap

Valla abimde de var redline cx-10 -multibox, gayet güzel bakıyor bir çanak eutel w6 ya balı 21.6 e
        sanırım data frekansından günceliyor
        ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
        Next 2000 super HDTV_Orginal ®
        Next 2000 cx super plus_Orginal ®
        MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
        Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
        Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
        Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

acaba microbox kullanan varmı ??
          İNPAX 9100 HD

Yorum yap

microbox çok daha avantajlı paylaşım kesilse bile microbox'u (yazılım ile) uydu alıcısı olarak kullanabiliyorsunuz bazı arkadaşlar nexte çalıştığını bazıları ise çalışmadığını söylüyor ama redlinede çalıştığı söyleniyor.
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Arkadaşım yeni gördüm yorumu ayıp ama ben multibox çıktığı günden beri kullanıyom.sadece bir kere server değişikliği nedeniyle kesilme oldu ondan sonra gayet iyi çalışmakta.eğer çalışmıyorsa mutlak sinyalleri kontrol et

Yorum yap

aynen katılıyorum arkadasa redline kazı bitmez arkadaslar almayın bu cihazı millete güncelemeli diyorlar bir müttet izletiyorlar ondan sonra bomba patlıyor hep yalan yalan günceleme felan yok bitti milletin elinde patladı cihazlar hep saygılar herkese elektro center okmeydanı

Yorum yap

sen neyin satıcısısın accep bir onu da bilmek gerek

ben kullanıyorum sorun yok artı fiyatta uygun

bir freex kartı fiyatıyla makina alıyorsun

daha ne olsun ???

artı belkide kaz sensindir biri seni yolduguna göre????

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X