• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İnternete abone olmadan nasıl girilir?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternete abone olmadan nasıl girilir?

İnternet aboneliğimi, modemim kablolu ve USB tek portlu olduğu için (ttnet kablosuz modem kampanyası kapsamında, kablosuz modem vermediği ve kabloluyu hiç kullanmadığımdan) iptal ettirdim. Kablolu ADSL veya 56K modem ile internete abone olmadan nasıl girilir? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

abone olmadan giremezsiniz.öyle olsa kim niye abone olsun beleş girer...

Yorum yap

Eskiden 56K modem ile 146 numarasından direk olarak internete girilebiliyordu ancak, şuan yine var mı bilmiyorum.

Yorum yap

evet ama olsa bile önermem 4misli telefona yazıyordu

Yorum yap

Alışveriş merkezlerin cafe lerinde wireless açık ve ücretsiz

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Eskiden 56K modem ile 146 numarasından direk olarak internete girilebiliyordu ancak, şuan yine var mı bilmiyorum.
            Evet uygulama şuan da mevcut. Numara 14611 gibi birşeydi şuan net olarak hatırlayamıyorum.

Yorum yap

şuan kullanılan ttnet cd leri var 3,6,9,12 ay kullanılabilen abone olmadan
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

İnternette TTnet sayfasında dıal-up bölümüne bakın .Size yardımcı olacağını sanıyorum.Selamlar.

Yorum yap

çevirmeli olarak giriyor ama tel fazla yazar
                  NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                  NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                  D-SMART NEXT 9500 X CIS
                  NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

alıyorum dizüstünü. çıkıyorum caddeye bir sürü yerde wireless var.evimizin 100 metre ilerisinde McDonald's var.oradan bedava girebiliyorum internete...alışveriş merkezlerini de tavsiye ederim.oralarda da wireless oluyor.

Yorum yap

TTNET çevirmeli bağlantı numarası : 2003146 olmuştu. Hala değişmemiştir sanırım.

Yorum yap

di-no33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İnternet aboneliğimi, modemim kablolu ve USB tek portlu olduğu için (ttnet kablosuz modem kampanyası kapsamında, kablosuz modem vermediği ve kabloluyu hiç kullanmadığımdan) iptal ettirdim. Kablolu ADSL veya 56K modem ile internete abone olmadan nasıl girilir? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Çeşitli alternatifler mevcut

Bir laptop alın alışveriş merkezlerine yada hava alanlarına gidin bedava wireless kullanın,

wireless bağlantı veren otobüs şirketleri var, binin otobüse bedava wireless kullanın,

komşunuzun wireless şifresini kırın, bedava wireless kullanın,

daha bir sürü imkan mevcut, görüldüğü gibi alternatifler saymakla bitmiyor, ha gayret
                        En büyük aptallık,
                        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

bu ne saçma soru
                          dreambox 500S = 2x1
                          8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                          42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                          19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                          7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                          1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                          RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                          Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                          "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X