• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

seri port open error

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• seri port open error

Merhaba değerli üstadlar,benim sunny AT10053 cxu bir receiverim var.Yeni yazılım atmak için uğraştım.Her defasında (can not open seri port error) veya seri port open error yazısı çıkıyor.Bunun için bios ayarlarında seri portun enable olduğunu gördüm.Ama sorun yine aynı.Acaba çıkışlarmı yandı dedim gidip pcı seri port kartı ve usb to rs 232 dönüştürücü aldım. Driverlerini yükleyip denedim yine aynı seri port open error çıkıyor.Dğerli üstadlar şimdi sizden yardım bekliyorum.Saygı ve sevgilermle..(Daha önce hyundai marka kardeşimin cihazına yazılım atmıştım sorun yoktu.Bu arada bilgisayarımı formatladım.Sonra bu durum ortaya çıktı.)Acil yardım lütfen.
    :tr: ATAMAR

Seri portunuza yanlış com atanmış olabilir veya antivirus programı engelliyor olabilir.
    Aygıt yöneticisinden bunu Com1 veya Com2 olarak ayarlayın ve antivirus programınızı durdurup kapatın.

Yorum yap

Tkantar teşekkürler yardımlarınız için,ancak sonuç olumsuz.

Yorum yap

Sorunumu çözdüm.Başka arkadaşlarada yardımcı olmak amacıyla;Sorun,uydu cihazına proğram yüklediğim (proğram kanal editörü)ndeymiş.Başka bir proğramla problemi çözdüm.Teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X