Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : hareketli çanak ve emu yüklenmesi

asort53
13-12-2005, 14:35
merabalar ustalar.ben su anda next 8000 cı receiver ve hareketli sistem kullanıyorum.receiver a emu yüklediğim takdirde mevcut uydu ayarlarının tekrar yapılması gerekiyo ve bu da bir hayli zor iş diyorlar.(yada basitse anlatmanız mumkun mu?)bide diğer bir next 8000 cı cihazdan benim cihaza sadece yazılım bilgisi atarsam mevcut uydu kayıtlarını kaybedermiyim.mevcut uydu frekans ayarlarını ve kanal ayarlarını kaybetmeden ve blgisayar kullanmadan nasıl yapabilirim.:patla:

Pride
13-12-2005, 14:45
merabalar ustalar.ben su anda next 8000 cı receiver ve hareketli sistem kullanıyorum.receiver a emu yüklediğim takdirde mevcut uydu ayarlarının tekrar yapılması gerekiyo ve bu da bir hayli zor iş diyorlar.(yada basitse anlatmanız mumkun mu?)bide diğer bir next 8000 cı cihazdan benim cihaza sadece yazılım bilgisi atarsam mevcut uydu kayıtlarını kaybedermiyim.mevcut uydu frekans ayarlarını ve kanal ayarlarını kaybetmeden ve blgisayar kullanmadan nasıl yapabilirim.:patla:
Bilgisayar kullanmadan bunları yapman mümkün değil.
Cihazına yazılım atmadan önce en son kullandığın cihaz ayarlarını ve kanal listesini bilgisayarına alabilirsin. Daha sonra yazılımı attıktan sonra bilgisayarından cihazına yüklersen ayarların tekrar geriye gelir ve aynı şekilde izlersin.
Kolay gelsin.

asort53
13-12-2005, 15:11
diğer bir next 8000 den sadece yazılım aktarması yapmakta fayda etmiyo yani?

Pride
13-12-2005, 17:06
diğer bir next 8000 den sadece yazılım aktarması yapmakta fayda etmiyo yani?
Cihazdan cihaza yazılım gönderebilirsiniz...
Ama diğer işlemler için gayet basit bir şekilde çözümler var.
Kolay gelsin.