• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ne olacak 9000 kullanıcıların hali

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ne olacak 9000 kullanıcıların hali

bu uydudan nefret ediyorum. ve paramın her kuruşunu haram ediyorum.reklam ile kandırdılar bizi.yok şu özelliği yok bu özelliği.

2 tane çocuğum var onların üzerine yenim ederim ki " aracı olup ta 9000 cı aldığım arkadaş
    -ne biçim uyduymuş bu 6 ayda külüstür oldu bir işe yaramıyo keşke sana güvenipte almasaydım-dedi yüzüme.

şimdi karşımıza çıkıpta savunmayın bu uyduyu bana .yediğim kazığın acısını ben biliyorum sadece.

next artık gözümde "0"

şimdi 1-2 avukat adayı çıkar savunur.ama beni ikna edemezsiniz tren kaçtı artık.

markayı savunmak için değil arkadaşım yanlış anlama ama aldığın cihaz zaten sıradan bir cihaz ben 500 dolar verip 2000 hd aldım bizde bekliyoruz geliştirilsin diye sabretmek lazım ve şunuda unutmamak lazım ticaret bu ne emu ne kart paylaşımı senin benim için değil belli bir yatırımın parçası olarak yapılıyor bugün bunlar var yarın başka bişey çıkar buna bu şekilde yaklaşırsan kendini sıkmamış olursun
    chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      markayı savunmak için değil arkadaşım yanlış anlama ama aldığın cihaz zaten sıradan bir cihaz ben 500 dolar verip 2000 hd aldım bizde bekliyoruz geliştirilsin diye sabretmek lazım ve şunuda unutmamak lazım ticaret bu ne emu ne kart paylaşımı senin benim için değil belli bir yatırımın parçası olarak yapılıyor bugün bunlar var yarın başka bişey çıkar buna bu şekilde yaklaşırsan kendini sıkmamış olursun
      dostum adam kıytırık bir çanakla dünyayı seyretmek istiyor dha öyle bir alet gelişmedi eğer üretirse bizde seyrederiz
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

evet yenisayfa bu kıytırık uyduya 300 tl gibi kıytırık bir fiyat ödedim.asgari ücretlinin maaşının yarısı.ama sen uyducusun heralde yada çok zengin.baksana kulladığın cihazlara.

Şimdi gelelim aklıma gelen sorunlara:
        1-kumanda ile makina arasında kavrama çok zayıf.mutlaka makinayı tutturmak lazım.
        2-ses cubuğu kitleniyor.ekranda takılı kalıyor.
        3-ses problemi bu forumda 6 aydan beri söyleniyor.
        4-uydudan 1 kere güncelleme yaptık.bir daha da yapamadık.
        5-oyunlar igrenc yazılım yenilenirken değiştirilmeyiydi.
        6-rs 232 üzerinden card sharing yazılım yapılabileceği halde neden yapılmadı.(dyox 18 in dediği gibi ticari bu işler)
        7-kanal yadekleme berbat cihaz fişe takılı olması lazım
        8-...

benim istegim next firması mach1 ve tasarımın sırtına bu işleri yüklemiş ama adamlar ne ile uğraşaklarını şaşırmış.paylaşım server ına baksın,foruma mı,yazılımlara mı, müşterilere mi,evlerine mi.
        koyarsın 5-10 tan programcı,elektronik mühendisi,bligisayar mühandisi adamlar yazılım yazar durur.
        biz de bas bas bağırmayız.

Yorum yap

armo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          evet yenisayfa bu kıytırık uyduya 300 tl gibi kıytırık bir fiyat ödedim.asgari ücretlinin maaşının yarısı.ama sen uyducusun heralde yada çok zengin.baksana kulladığın cihazlara.

Şimdi gelelim aklıma gelen sorunlara:
          1-kumanda ile makina arasında kavrama çok zayıf.mutlaka makinayı tutturmak lazım.
          2-ses cubuğu kitleniyor.ekranda takılı kalıyor.
          3-ses problemi bu forumda 6 aydan beri söyleniyor.
          4-uydudan 1 kere güncelleme yaptık.bir daha da yapamadık.
          5-oyunlar igrenc yazılım yenilenirken değiştirilmeyiydi.
          6-rs 232 üzerinden card sharing yazılım yapılabileceği halde neden yapılmadı.(dyox 18 in dediği gibi ticari bu işler)
          7-kanal yadekleme berbat cihaz fişe takılı olması lazım
          8-...

benim istegim next firması mach1 ve tasarımın sırtına bu işleri yüklemiş ama adamlar ne ile uğraşaklarını şaşırmış.paylaşım server ına baksın,foruma mı,yazılımlara mı, müşterilere mi,evlerine mi.
          koyarsın 5-10 tan programcı,elektronik mühendisi,bligisayar mühandisi adamlar yazılım yazar durur.
          biz de bas bas bağırmayız.
          dostum ben zengin biri değilim emekli bir memurum ve evim kira başka yan gelirimde yok fakat fanatik uydu hobim var öyleki cihazları birbirine bağlayarak tm odalara koymuşum fakat 9000 in bir özelliği varki bugün piyasadaki en kalite cihazların bile izleyemediği kanalları ben izliyorum bugün ücretl izlemeğe kalksak yıllık 300 dolar 20 yi geçkin adult kanalı şimdi siz bana söyleyin başka hangi cihazlarda var öbür cihazlara birtek kanal emuya düşünce insanlar bayram ediyor yazdığınız sorunları ben cihazımda hiç yaşamadım ve memnunum
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yeni özellik gelmesi değil önemli olan bazı sorunları var onların düzeltilmesi
            şu açılan kanalların uydu ve frekanslarını yazarmısın merak ettim ???
            NEXT 9000 CI :alalal:+ VESTEL 840 CI :no:
            150 cm Türksat
            90 cm Thor

Yorum yap

arkadaşın bahsettigi kanallar 9000 in server kanalları emu ile açılan kanallar degil 9000xcam ultran varsa takarsın eternetten bir kablo cihaza seyredersin s.wiev f.xx gibi konu burda işleniyor tıkla

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------

yeni özellik gelmesi değil önemli olan bazı sorunları var onların düzeltilmesi
                şu açılan kanalların uydu ve frekanslarını yazarmısın merak ettim ???
                __________________________________________________ ______________________________
                bende merak ettim.bizde de 9000 var ama hicbiri yok...........

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum ben zengin biri değilim emekli bir memurum ve evim kira başka yan gelirimde yok fakat fanatik uydu hobim var öyleki cihazları birbirine bağlayarak tm odalara koymuşum fakat 9000 in bir özelliği varki bugün piyasadaki en kalite cihazların bile izleyemediği kanalları ben izliyorum bugün ücretl izlemeğe kalksak yıllık 300 dolar 20 yi geçkin adult kanalı şimdi siz bana söyleyin başka hangi cihazlarda var öbür cihazlara birtek kanal emuya düşünce insanlar bayram ediyor yazdığınız sorunları ben cihazımda hiç yaşamadım ve memnunum

kardeş bu emuya düşmeyen kanalları nasıl seyrediyon bu uydu ile tarif ette bizde seyredelim ha eğer 9000ultradan bahsediyosan şikayetçi olan arkadaş 9000cı cihazdan bahsetmiş. ona göre düzelt. veya bizede tarif et yapalım.
                  VATANA ASKERE UZANAN
                  HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                  KIRILSIN.

Yorum yap

arif özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kardeş bu emuya düşmeyen kanalları nasıl seyrediyon bu uydu ile tarif ette bizde seyredelim ha eğer 9000ultradan bahsediyosan şikayetçi olan arkadaş 9000cı cihazdan bahsetmiş. ona göre düzelt. veya bizede tarif et yapalım.
                    dostum benim oradaki yazımda a,b cihaz tartışması değil emuyla izlenen kanallar söz konusu şimdi size soruyorum türksat ve hotbird dışında ki uydularda emuyla izlenen birçok kanalı istediğiniz cihazı kullanarak izleme şansınız var bunu yaptınızmı.

Yorum yap

boşverin gitsin arkadaşlar, 9000ci ve fta kullanıcısıyım, 5 para etmiyor makinalar. reklama gelince boy boy, desteğe gelince yeni ürün alın cihazı değiştirin diyorlar. next bitmiştir.
                      ayrıca ses, guide, kanal yedekleme, uydudan güncelleme gibi dandik problemleri bile aşamadılar. artık cihazı alanda cıkmaz ki satalım kurtulalım.

Yorum yap

Bu ürünle ilgili bir açıklama yapılması gerektiğini düşünüyorum işlemciyle ilgili bazı söylentiler var.Hatalar devam ediyor giderilemiyor veya giderilmiyor ama bu serinin satışına devam ediliyor
                        150 cm Türksat
                        90 cm Thor

Yorum yap

plus serisinin ustune tanimam bende 9000 Ci kulanicisiyim ve birden fazla cihazda kulandim ama insan biseyi gozunde buyuturse bole olur ben super plus alacaktim bulamadşim yenş cıktılari zaman di bende 9000 aldim ben cihazimdan memnunum ha sen adult kanal istiyorsan cevir sirus uydusuna izle 1 senedir rs-232 takılmıyo cihaza halen acıyo ) bende soylemesi ama fazla uzrine gitmeyin neticede o bi makine ha sen takmıssındır degiştirmeye o baska bi cihaz sana ancak tv izlemene yardimci olur zevkine sefasinna duskunsen al 500 tl ye bi hdı Super plus bide HDMI lcd tv ama biz standart kulanici olarak next i savunmak yada avukatlık yapmak adina degil kulanıcı olarak memnunum ben...

Yorum yap

kumandası bozuldu birçok yerde aradım bulamadım .
                            yeni yazılım ne zaman çıkar.
                            150 cm Türksat
                            90 cm Thor

Yorum yap

adam baştan avukatları teşhis etmiş .......bırakında sorununu söylesin belki bir cevap alır yok şunu al yok bunu al o bilmiyordu almasını afferin size .......rezil makinaya para vermiş tabiki hakkını arayacak bundan normal ne var????lafı size değil azıcık susmasını öğreninnn.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X