• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ADSL'de yüzde 50 indirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ADSL'de yüzde 50 indirim

TTNET yeni bir kampanya başlattı. Abone olanlar indirimin yanı sıra, zengin içerikli servislerden de faydalanabilecek.

TTNET ADSL'ye abone olanların, TTNET'in zengin içerik dünyasına yüzde 50'ye varan indirimler ile ulaşabilecekler.

Konuya ilişkin yazılı açıklamada, sunduğu katma değerli servislerle abonelerinin hayatına renk katan TTNET'in, abonelere TTNET Dünyası'na avantajlı koşullarla ulaşma fırsatı sunduğu belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

TTNET MÜZİK'E GİREBİLECEKSİNİZ

''TTNET Dünyasına Giriş Kampanyası kapsamında 1 Şubat 2009 – 31 Mart 2009 tarihleri arasında TTNET ADSL'ye 24 ay abone olan müşterilerimiz yüzde 50'ye varan indirimden faydalanırken, TTNET'in tüm katma değerli servisleriyle de (TTNET VİTAMİN, AİLE KORUMA ŞİFRESİ, TTNET MÜZİK, TTNET OYUN, TTNET WiFi, TTNET VİDEO, TTMail) tanışma fırsatını yakalıyor.''

Açıklamada, modemli tarife seçenlere modemin TTNET'ten hediye edildiği de ifade edildi.

internethaber

hayırlı olsun
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Yine aldatmaca %50 indirim ama modemsiz olursanız 2 ay, modemli olursa 1 ay sonra yine aynı fiyatlar....Saygılar...

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yine aldatmaca %50 indirim ama modemsiz olursanız 2 ay, modemli olursa 1 ay sonra yine aynı fiyatlar....Saygılar...
        boşuna konu başlığına ''!'' işareti koymadık

Yorum yap

insanlarla alay etmenin güzel yollarını bulmuşlar.

Yorum yap

milleti kandırmaktan başka bir şey yok

Yorum yap

Arkadaşlar, bugünlerde hiçbir firmaya uzun süreli internet aboneliği yaptırmamakta fayda var.Çünkü mayıs ayında diğer özel firmalar sabit telefon hizmetleri vermeye başlayacaklar.:yess:Böylece Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bizim ülkemizde de paket haberleşme (tel.görüşmesi+internet) fiyat tarifeleri rekabet ortamında sunulacak.Biraz daha sabredip durumu görerek karar verilmeli.Saygılar.

Yorum yap

bumu yüzde elli indirim yaaa

Yorum yap

benim 24 ay sözleşmeli daha 2 ay oldu alalı eğer sözleşmeyi feshedersem bağlantı ücreti 30 ytl bağlantıya gelmediler ben kendim kurdum ayrıca kablosuz modem oldugu için ondanda 120 ytl geri isticeklermiş öyle söylediler sordum dedim pc yide verimmi

Yorum yap

satarsan devletin en güzelgelir getiren kurumunu olacağı budur...
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

rasit49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      milleti kandırmaktan başka bir şey yok
                      Aynen dostum katılıyorum, kazık yemeye devam...:helal:
                      ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                      Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                      Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                      MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                      Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                      Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                      Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

insanları kandırıyorlar birde utanmadan öyle anlatıyorlarki sanki lütufta bulunmuşlar gibi

Yorum yap

bu nasıl indirim anlayamadım eskisi de aynıydı ?

Yorum yap

bestray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            insanları kandırıyorlar birde utanmadan öyle anlatıyorlarki sanki lütufta bulunmuşlar gibi
                            aynen katılıyorum.

Yorum yap

Selam adsl yüzde (15) ten yüzde (5) şe vergi indirimi oldumu acaba bilgisi olan varmı
                              yoksa bu yüzde 15_ arsen lupen romanımı oldu :dedeeee:
                              ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                              Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                              Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                              MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                              Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                              Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                              Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X