• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hızrsızlık olayı .....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hızrsızlık olayı .....

bugun işyerime gelen müşteri kılığındaki hırsız bir sinema sistemi almak istediğini belirtip açık olan modeli paketlememi istedi bir anlık gafletimden faydalanıp masanın üzerinde bulunan cep telefonunu çalarak kayıplara karıştı arkadaşların dikkatine dikkatli olalım lütfen banada geçmiş olsun ....
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Geçmiş olsun kenan
    Sim Kartını iptal ettirseydin hemen.

Yorum yap

gecmiş olsun...

Yorum yap

Geçmiş olsun

Yorum yap

sağolun arkadaşlar iptal ettirdim ve yenilerini aldım sağolsun savcı arkadaşlarımda dilekçemi yazarak işleme aldılar ve sıkı takip başladı umarım hiçkimsenin başına gelmez dileğim ...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Geçmiş olsun dostum işyerinde güvenlik kameraları varmıydı

Yorum yap

geçmiş olsun ...piyasada şerefsiz çok maalesef...

Yorum yap

geçmış olsun kenan,gelen mala gelsın sağlığının sadakası olsun...
                optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

geçmiş olsun arkadaşım allah herkesi daha beterinden korusun

Yorum yap

geçmişolsun ALLAH SAĞLIĞINI elinden almasın ama ondanda kat ve kat sağlığından çıkarsın ki arkasına dönüp bakınca yaktınların ahını anlasın

Yorum yap

geçmiş olsun üzüldüm..ama san abi şey olmamışya onemli olan o

Yorum yap

gecmis olsun arkadas birde piyasada cok fazla sahte 50 ve 20 ytl var aman dikkat
                        :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

gecmısolsun gercekten buolay benımde basımdan gecti allah kahretsın onları .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X