• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye 2000 cıs süper plus hafıza yedekleme ne demek?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye 2000 cıs süper plus hafıza yedekleme ne demek?

arkadaşlar next 2000 cıs süper plus larda bulunan hafıza yedekleme bölümü ne işe yarıyor anlamı ne?

sessiz_rihtim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar next 2000 cıs süper plus larda bulunan hafıza yedekleme bölümü ne işe yarıyor anlamı ne?
    Cihazınızda bulunan taratılmış kanalları hafıza yedekleme sistemine alarak herhangi bir kanal veya uydu silinmesinde buradan yedekleme bölümünden uydu taratmadan eski kanallarınıza kavuşursunuz.......
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

kardes cihazın tüm ayarlarını ve kanallarını hafızasına yedekliyor ama tavsiyem kullanma bende bir kere sorun olmuştu zaten kanalları usb den yedeklenebiliyor

Yorum yap

teşeekkür ederim

Yorum yap

teşeekkür ederim
          dostum hafıza yedeklemede fayda vardır sebebi ise elektrik kesilmelerinde veya cihazı usulsüz kapatmalarda cihaz bilgileri sıfırlanabilir tekrar geri çağrılır
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum hafıza yedeklemede fayda vardır sebebi ise elektrik kesilmelerinde veya cihazı usulsüz kapatmalarda cihaz bilgileri sıfırlanabilir tekrar geri çağrılır
            güzel bişeydir muhakkak geçenlerde merak ettim yedekleme çağırıyım dedim fakat herşey sıfırlandı sorun neydi acaba?

Yorum yap

güzel bişeydir muhakkak geçenlerde merak ettim yedekleme çağırıyım dedim fakat herşey sıfırlandı sorun neydi acaba?
              İlk önce hafıza yedeklemelisiniz.
              Önceden hafıza yedeklemesi yapmamışsanız geri almaya çalışırsanız (önceden hafızaya kayıtlanmış bişeyler olmamasından dolayı) boş kanal listesi gelir.
              Yani resetlemeyle eşdeğer bir durum ortaya çıkar.

Yorum yap

teşekkür ederim konuyu çok iyi şekilde anladım yardımlarınız teşekkür ederim

Yorum yap

Lütfen forumu araştırınız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X