Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Ekonomi Finans Borsa


cımsky
11-01-2008, 00:48
Hisse.net (http://www.hisse.net/)
HisseNet - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ve ekonomi konusunda yayım yapan bağımsız, kişisel ve ücretsiz bir site.
http://www.hisse.net

Teknik Analiz (http://www.teknikanalizim.com/)
TeknikAnaliz - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası hisselerinin teknik analizleri, para ve değerli madenler piyasaları hakkında bilgiler bulunuyor.
http://www.teknikanalizim.com/

Bireysel Borsa (http://www.bireyselborsa.com/)
Bireysel Borsa - Haftalık ve günlük olarak, IMKB-100 Endeksinin ve IMKB-30 hisselerinin teknik analizi.
http://www.bireyselborsa.com/

Ajans Multimedia (http://www.ajansmultimedia.net/)
Türkiye'nin en yeni, en kapsamlı internet reklam portali
http://www.ajansmultimedia.net

Muhasebe Bürosu (http://www.muhasebeburosu.com/)
muhasebe, muhasebe, muhasebe bürosu, muhasebe dersleri, muhasebe soruları
http://www.muhasebeburosu.com

Ekonominin nabzı... (http://www.paragaranti.com/)
Para ekonomi hisse senedi çek takip.
http://www.paragaranti.com

cımsky
13-01-2008, 21:23
A Yatırım (http://www.ayatirim.com/)
Ak Yatırım (http://www.akyatirim.com.tr/)
Alarko Yatırım (http://www.alarkoyatirim.com.tr/)
Analiz (http://www.analiz.com/)
Ata Portföy (http://www.ataportfoy.com.tr/)
Ata Yatırım (http://www.atayatirim.com.tr/)
Benim Param (http://benimparam.com/)
Bigpara (http://www.bigpara.com/)
Borsa (http://www.borsa.net/)
Borsa Analiz (http://www.borsanaliz.com/)
Borsa Direkt (http://www.borsadirekt.com/)
Borsa Gündem (http://www.borsagundem.com/)
Dr. Yaşar Erdinç (http://www.yerdinc.com/)
Ekofinans (http://www.ekofinans.net/)
Ekonomi Borsa (http://www.gazeteler.com/ekonomi_borsa.php)
Es Yatırım (http://www.esyatirim.com.tr/)
Finnet (http://www.finnet.com.tr/)
Foreks (http://www.foreks.com/)
Garanti Yatırım (http://www.garantiyatirim.com.tr/)
Gedik Yatırım (http://www.gedik.com/)
Hisse (http://www.hisse.net/)
HSBC Yatırım (http://www.hsbc.com.tr/hsbcyatirim/)

cımsky
13-01-2008, 21:24
İ.M.K.B. (http://www.imkb.gov.tr/)
İş Yatırım (http://www.isyatirim.com.tr/)
İşte Yatırım (http://www.isteyatirim.com/)
Kent Yatırım (http://www.kentyatirim.com.tr/)
Koç Yatırım (http://www.kocyatirim.com.tr/)
MNG Yatırım (http://www.mngyatirim.com.tr/)
My Borsa (http://www.myborsa.com/)
Para Garanti (http://www.paragaranti.com/)
Para Pusulası (http://www.parapusulasi.com/)
Paratoner (http://www.paratoner.com/)
Perşembe (http://www.persembe.com/)
Plato (http://online.platodata.com.tr/)
Senetçi (http://www.senetci.com/)
Şeker Yatırım (http://www.sekeryatirim.com/)
Teleweb (http://www.teleweb.com.tr/)
Turkish Yatırım (http://www.turkishyatirim.com/)
Türk Barter (http://www.turkbarter.com/)
Verikom (http://www.verikom.com/)
Yapı Kredi Yatırım (http://www.yky.com/)
Yatırım Finansman (http://www.yfas.com.tr/)

çalıkuşu
01-02-2008, 00:27
sayın cımsky ücretsiz canlı verleri izleyebileğimiz bir borsa sitesi varmı

çalıkuşu
12-02-2008, 12:22
Hala bir cevap yok mu?