Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Bankalar


cımsky
11-01-2008, 00:43
Ziraat bankası (http://www.ziraat.com.tr/)
Ziraat Bankası web sitesi
http://www.ziraat.com.tr

Yapı Kredi Bankası (http://www.ykb.com.tr/)
Yatırım bankacılığı, kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetleri, ekonomik raporlar.
http://www.ykb.com.tr

Vakıfbank (ttp://www.vakifbank.com.tr/)
1954 yılında kurulan banka, özellikle bireysel kredi, ticari kredi, ve yatırım bankacılığı alanlarında çalışmakta.
ttp://www.vakifbank.com.tr

Oyak Bank (http://www.oyakbank.com.tr/)
Kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetleri; kredi faiz oranları, haberler, şubeler, iştirakler ve Oyak Grubu hakkında bilgi.
http://www.oyakbank.com.tr

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (http://www.tcmb.gov.tr/)
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası
http://www.tcmb.gov.tr

Kuveyt Türk Evkaf Finans Kurumu A.Ş. (http://www.kuveytturk.com.tr/)
Kuveyt Türk Evkaf Finans Kurumu A.Ş.
http://www.kuveytturk.com.tr

Koçbank (http://www.kocbank.com.tr/)
Koç Holding'in altkuruluşu olan banka, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerinin yanısıra sigorta ve Internet bankacılığı hizmetleri de vermekte.
http://www.kocbank.com.tr

İş Bankası (http://www.isbank.com.tr/)
Ticari ve bireysel bankacılık, menkul kıymetler işlemleri. Sitede ayrıca Türkiye'ye yönelik ekonomik raporlar bulunmakta.
http://www.isbank.com.tr

Halk Bankası (http://www.halkbank.com.tr/)
Orta ve küçük ölçekli girişimler ve girişimciler için kredi sağlamak konusunda uzmanlaşmış devlet bankası
http://www.halkbank.com.tr

Family Finans Kurumu (http://www.familyfinans.com/)
Family Finans kurumsal web sitesi
http://www.familyfinans.com

Bışbank (http://www.disbank.com.tr/)
Uzun yıllar dış ticaret ve kurumsal bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Dışbank, son dönemde yaptığı atılımlarla kendisine yeni faaliyet alanları
http://www.disbank.com.tr

Citibank Türkiye (http://www.citibank.com.tr/)
Türkiye'de Bireysel Bankacılık hizmetleri veren ilk yabancı bankadır. Bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri vermektedir.
http://www.citibank.com.tr

Denizbank (http://www.denizbank.com.tr/)
Denizbank web sitesi
http://www.denizbank.com.tr

Asya Finans (http://www.asyafinans.com.tr/)
Özel Finans kurumu; mali bilgiler ve dış işlemler, bireysel ve krumsal bankacılık
http://www.asyafinans.com.tr

Anadolu Finans (http://www.anadolufinans.com.tr/)
Anadolu Finansn web sitesi
http://www.anadolufinans.com.tr

Albaraka Türk (http://www.albarakaturk.com.tr/)
Özel finans kurumu; faizsiz bankacılık kapsamı, bankacılık hizmetleri, bireysel
http://www.albarakaturk.com.tr

Akbank (http://www.akbank.com.tr/)
Akbank web sitesi. Faiz oranları , Kredi Oranları , Kredi Kartı , Bütün bankacılık işlemleri
http://www.akbank.com.tr

Garanti Bankası (http://www.garanti.com.tr/)
Bireysel, kurumsal, ticari, işletme ve Internet bankacılığı hizmetleri vermektedir
http://www.garanti.com.tr

cımsky
13-01-2008, 21:36
Adabank (http://www.adabank.com.tr/)
Akbank (http://www.akbank.com.tr/)
Albaraka Türk (http://www.albarakaturk.com.tr/)
Alternatif Bank (http://www.abank.com.tr/)
Anadolu Bankası (http://www.anadolubank.com.tr/)
Arap Türk Bankası (http://www.arabturkbank.com/)
Bank Asya (http://www.bankasya.com.tr/)
Bank Ekspres (http://www.bankekspres.com.tr/)
Bank Pozitif (http://www.bankpozitif.com.tr/)
Bankalar (http://www.gazeteler.com/bankalar.php)
Citibank (http://www.citibank.com.tr/)
Denizbank (http://www.denizbank.com.tr/)
Finansbank (http://www.finansbank.com.tr/)
Fonbank (http://www.fonbank.com.tr/)
Fortis (http://www.fortis.com.tr/)
Garanti Bankası (http://www.garanti.com.tr/)
Halkbankası (http://www.halkbank.com.tr/)
HSBC (http://www.hsbc.com.tr/)
İş Bankası (http://www.isbank.com.tr/)
Kuveyt Türk (http://www.kuveytturk.com.tr/)
Merkez Bankası (http://www.tcmb.gov.tr/)
MNG Bank (http://www.mngbank.com.tr/)
Oyak Bank (http://www.oyakbank.com.tr/)
Şekerbank (http://www.sekerbank.com.tr/)
Takasbank (http://www.takasbank.com.tr/)
Tekstilbank (http://www.tekstilbank.com.tr/)
Tekfenbank (http://www.tekfenbank.com/)
TEB - Türk Ekonomi Bankası (http://www.teb.com.tr/)
Turkish Bank (http://www.turkishbank.com/)
Türkiye Finans (http://www.turkiyefinans.com.tr/)
Türkiye Kalkınma Bankası (http://www.tkb.com.tr/)
Türkiye Sınai Kalk. Bankası (http://www.tskb.com.tr/)
Vakıfbank (http://www.vakifbank.com.tr/)
Yapı Kredi (http://www.ykb.com.tr/)
Ziraat Bankası (http://www.ziraat.com.tr/)