• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bazı portların bilgisini alamıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bazı portların bilgisini alamıyorum

hocam paylaşım üzerinde 4 porttan 2 portun bilgisini alıyorum ama 2 port bilgisi gelmiyor aynı paylaşım üzerinden aynı marka (2000 hdtv) ile diğer kişiler bu portların bilgisini alıyor bunun nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim tşkler.....

sezgin55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam paylaşım üzerinde 4 porttan 2 portun bilgisini alıyorum ama 2 port bilgisi gelmiyor aynı paylaşım üzerinden aynı marka (2000 hdtv) ile diğer kişiler bu portların bilgisini alıyor bunun nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim tşkler.....
    bazıları bu cevaba hemen atlıcaktır olmaz öyle diye ama dostum bende aynı sorunları yaşadım ayrıca başka bir hd2000 yine yaşadık newcamd protokolüne uygun10 adet bağlantı bölümü bulunuyor örneğin crypto birinciden bağlanamassan ikinci porttan dene server sağlamsa bağlandığını görüceksin zaten, dön birinci bölüme onuda başka server için denersen viacses yada irdeto gibi açtığını görürsün böyle ilginç şeyler olabiliyor malesef hoş çokta önemli değil sonuçta bağlansın diye düşünüyorsanda kullanmadığın bölümü kapalı tut çünki cihaz birinci bölümden başlıyarak server arıyor kanal açma süresi uzar birde 28.10.2008 yazılımını kullanmanı tavsiye ederim not1: ayrıca pc inde rs232 port varsa ki bende yok usb çevirici aldım bu yüzden yazılım ve kanal yedeklerini usb yerine rs232 den atmanı tavsiye ederim bu şekilde eprom daha yavaş yazıldığından daha stabil çalışıyor bu tecrübemle sabittir bence dene ama karar yinede senin... not2:modem bağlantısında dhcp yerine sabit ip kullan forumda sabit için dns adresi var zaten bir başlıkta bunu kendi modemininde ip sine dikkat ederek uygula...

Yorum yap

Bende de tüm portlar birden not found çekmeye başladı,acaba serverda elektrik mi kesildi dedim,evet elektrik kesilmiş,ama benim portlar düzelmedi,serverde sorun olmadığı belirtilince alan numarası bölümlerini 1 ve 2 den alıp 3 ve 4 e kaydettim,portlar anında açıldı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X