Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Softcam nedemek ve ne işe yarar? Bana uygun varmıdır?

murat0587
04-12-2007, 18:32
mrb arkadaşlar ben bu forumda sürekli dolaşıyorumda fakat sürekli softcam kelimeleri karşıma çıkıyor. ne anlama geliyor ne işe yarıyor onu anlatırsanız sevinirim. eğer bi programsa benim cihazada olurmu? benim cihazım NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS. şimdiden teşekkürler....

yellowstorm
04-12-2007, 19:47
olur arkadaşım senin cihaz çok iyi cihaz.softcam şifreli kanalları açan key dosyasıdır.emu bölümünden girip bakabilirsin orada ayrıntılı bir şekilde anlatmış usatalarımız.

takdogan
05-12-2007, 10:11
mrb arkadaşlar ben bu forumda sürekli dolaşıyorumda fakat sürekli softcam kelimeleri karşıma çıkıyor. ne anlama geliyor ne işe yarıyor onu anlatırsanız sevinirim. eğer bi programsa benim cihazada olurmu? benim cihazım NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS. şimdiden teşekkürler....

cihazın değerli bir cihaz arkadaşım.sotcam kısmını takıp edersen cihazına uygun softcam bulabilirsin ve nasıl yapmak gerektiği de ilgili kısımda yazıyor..

murat0587
05-12-2007, 13:51
Şimdi anladım cevaplarınız için teşekkürler. başarıların devamını dilerim match 1 hocam....