• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Skystar2 Kart Im Bozul Dumu? Yardim LÜtfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Skystar2 Kart Im Bozul Dumu? Yardim LÜtfen

:trts: Skystar2 Kart Im Bozul Dumu? Yardim LÜtfen SORUNU NASIL ÇÖZECEĞİM
    4.3.2 drıveri yükledikten sonra kartım bozuldu.format attım slot değiştirdim düzelmedi.4.3.0drıveri kurdum. olmadı .Skystar2 kartımm bozuldu mu?Skystar 2 kartım sinyal algılamıyor.Skystar 2 kartın arkasındaki çanaktan gelen uydu kablosu ile oynayınca biraz düzeliyor.Kanal değiştirince veya program değiştirin ce yine bozuluyor.bir süre sonra kartım gene sinyali algılamıyor.Uydu sinyali next 2000xplus denedim karta takınca %80 kartta %60 birsüre sonra sinyal kayboluyor.Kablo yu çıkartıp yeniden takınca sorun çözülüyor kanal değiştirince sinyal gene kendikendine gidiyor KARTIM BOZULDUMU.YARDIM LÜTFEN:trts: MSN [email protected]

anten kablonu yenilke + disec sivic i degiştir kaliteli kullan ss2 disec i cok secer veya koblo biyerde kısadevre olmuş olabilir voltaj duşuyodur ...

Yorum yap

Dısec yok tek çanağım motorlu goldmaster1.2 var .next 2000de sinyal seviyesi %90 ken skystar da %40 lara düşüyor bir süre sonra gidiyor.goldmaster motor usuals ı destekler mi?usuals la NEXT X2000 plus la motoru döndürdüğüm zaman uyduları bulamıyorum .longtude langute yi destekliyor mu?manuel birkaç uyduyu buluyorum.sıfırnoktasını EUROBIRD '(:% ALDIM sıfır noktasında mı motora reset atılıyor.sıfır noktası klark kuşağına izmit ten nasıl oturtacağım.KART IM KISA DEVRE OLDUYSA NE YAPMAM GEREKİR

Yorum yap

motorda usals destegivar ama boynuz yukarı bakıcak şekilde monte edilirse usals calışır manuel ayarlaman lazım kablo ucluklarını sokup yenden tak orda omajlı kısedevre oluşma ihtimali coktur..

Yorum yap

Skystar kart2 de progdvb den alt dvb ye geçerken sinyal kayboluyor.Arkadaki kablo ile oynayınca altdvde de çalışıyor.kartın devreleri bozuldu galiba hipsasat %90 sinyal varken next 2000de skystar2 de ise %25 lara düşüyor düşük sinyal da etkilermi ?Düşük sinyali nasıl düzelteceğim. Altdvb hipsasat hazır kanal listesi varmı?
          [email protected]

Yorum yap

Arkadaşım kısa devre vardır.

Yorum yap

bakın sayın ali bey anlatımış kesin sorun ordandır.

Yorum yap

Önce uyduyu test et bir receivere bağla.. sinyal ok ise.. gerekli codecleri yükle.. kartı makiineye tanıt.. sonra oynatıcıyı kur..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X