• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fenerbahçe (Türkiye)-Arsenal (İngiltere) (ANS TV CANLI 21:45 YAYINLIYACAK)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fenerbahçe (Türkiye)-Arsenal (İngiltere) (ANS TV CANLI 21:45 YAYINLIYACAK)

İdman / 21.10.2008 01:47
    Bu gün Çempionlar Liqasında 3-cü tur matçları keçiriləcək

ANS TV-dən canlı yayınlanacaq matçda "Fənərbaxça" İngiltərənin "Arsenal" komandasını qəbul edəcək

Futbol üzrə Avropa Çempionlar liqasında qrup mərhələsində 3-cü tur matçları keçiriləcək. İlk oyun gününün ən maraqlı qarşılaşması "Yuventus"la - "Real Madrid" arasında keçiriləcək. ANS TV-dən canlı yayınlanacaq matçda "Fənərbaxça" İngiltərənin "Arsenal" komandasını qəbul edəcək. Oktyabrın 21-də E, F, G, H qruplarında keçiriləcək matçların təqvimi belədir:

TÜRKSAT ANS FREKANS= 11800 / 02400 / HOR 5/6

TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ :toplu:

teşekkürler dostum

Yorum yap

bilgi için sağol..

Yorum yap

paylaşmak güzeldir arkadaşlar

Yorum yap

Bu frekansi NEXT YE-2000 FTA USB cihazima nasil girebilirim tarif ederseniz sevinirim. Acemiyim de

Yorum yap

bonder arkadaşım bana telefon aç yardımçı olim sana oki şimdi ara ama nasıl ekleyeceğini anlatim bekliyorum

Yorum yap

machfavorites arkadasim cok tesekkur ederim yardimin icin. Bu forum gercekten harika

Yorum yap

bilgi için teşekkürler,

Yorum yap

star tv nin biss keyini öğrenmenin bir yolu yok mu? star tv nin telefonu 0 (212) 478 07 87
                  . ben şu anda arayamıyorum. arayıp bilgi alabilir mi birileri?

Yorum yap

bu dgan grubunn büyük Türk Milletine ettiği zulüm nedir yavv..allah ...

Yorum yap

Arkadaşlar telefonu aradım, ancak bu sefer şifrenin verilmeyeceğini söyledi müşteri hizmetlerindeki kız, dijital uydu dışındaki kanallardan izlenebilecekmiş. Doğan grubunun adiliği işte bu kadar olur. Bi güzel kızdım kıza ama ne yapsın oda emir kulu.

ANS sana helal olsun, bizde ANS den izleriz ne olacak.

Saygılar.

Yorum yap

tşk.bilgi için helal ans

Yorum yap

Ans ye bİrkez daha teŞekkÜr edİyoruz bu maÇi bİze İzlettİklerİ İÇİn

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı
                            İdman / 21.10.2008 01:47
                            Bu gün Çempionlar Liqasında 3-cü tur matçları keçiriləcək

ANS TV-dən canlı yayınlanacaq matçda "Fənərbaxça" İngiltərənin "Arsenal" komandasını qəbul edəcək

Futbol üzrə Avropa Çempionlar liqasında qrup mərhələsində 3-cü tur matçları keçiriləcək. İlk oyun gününün ən maraqlı qarşılaşması "Yuventus"la - "Real Madrid" arasında keçiriləcək. ANS TV-dən canlı yayınlanacaq matçda "Fənərbaxça" İngiltərənin "Arsenal" komandasını qəbul edəcək. Oktyabrın 21-də E, F, G, H qruplarında keçiriləcək matçların təqvimi belədir:

TÜRKSAT ANS FREKANS= 11800 / 02400 / HOR 5/6

TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ :toplu:
                            bu haber çok iyi oldu işte.Allah razı olsun ANS ten!
                            DOĞAN MEDYA AL SANAdunkes:

Yorum yap

arkadaşlar siz hala yoksa o grubun kanallarını mı izliyorsunuz!!!!!!!!!!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X