• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yuv çıkışından faydalanmak için bir kaç soru?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yuv çıkışından faydalanmak için bir kaç soru?

Next 2000 Cıs Süp.Plus receiverim var. Bu aletlerin arkasında daha iyi görüntü alalım diye yuv girişi koymuşlar.
    Ancak bu yuv girişini herkes kullanamıyor veya kullanmasını bilmiyor. Bununla ilgili fazla bilgi alamamaktayız. Öğrenmek istediğim şey şu; Normalde,TV dede component girişi varsa sorun yok. Peki ya yoksa? Bu nimetten faydalanamacakmıyız?
    Üşenmedim araştırdım ama Bu konuyla ilgili bilgili arkadaşlarında bilgi paylaşımına yardımcı olmaları gerekiyor.
    TV de component girişi yoksa bu iş scart to component kabloyla olurmu? (Yani scartı tv'ye component'ti yuv girişine sokacağız)
    Bu kablolar piyasada yaygın satılmıyor. Şayet bulurda alırsak işe yararmı dneyen varmı?Bunlar işe yarayacaksa nereden bulabiliriz? Bulduğum ucuz scart to component kablo tv de görüntü vermedi (yuv çıkışını açık hale getirdim)
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
    KARTALLAR YÜKSEK UÇAR

yakınsan gel vereyim arkadaşım
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Dün 2 adet getirttim gerçekten süper sesiçinde ayrı ıki tarafı touch fişli kablo kullanıyorsunu25.00 ytl aldım.Yuv girişi olmayan tv lerde kullanma olanağı varmı bilmiyorum.Saygılar.

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yakınsan gel vereyim arkadaşım
        kenan arkadaşım mümkünse resmini görebilirmiyiz
        .Tic

Yorum yap

arkadaşlar,cihazım Next 2000 cıs super plus, LCD TV kullanıyorum.TV de yuv companent girişide mevcut cihazları YUV ile bağladım ama YUV kablo çok kaliteli olmasına rağmen, görüntü Scart kablodan daha iyi bir sonuç vermedi, aynı gibi. Bilgilerinize...
          Uçmak önemli değil, önemli olan konabilmek...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X