• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MDU2 Ayarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MDU2 Ayarı

Selam, modüllü abonesi olduğum digiturk yayınını next 8000 xcam'inden "Digi Lnb" seçeneği ile merkezi antenden izliyordum, ta ki bugün lnb mdu2 yapılana kadar.:alalal:

Next 8000 xcam'de lnb ayarlarını değiştirerek yayınları alabilir miyim?

hgumus Nickli Üyeden Alıntı
    Selam, modüllü abonesi olduğum digiturk yayınını next 8000 xcam'inden "Digi Lnb" seçeneği ile merkezi antenden izliyordum, ta ki bugün lnb mdu2 yapılana kadar.:alalal:

Next 8000 xcam'de lnb ayarlarını değiştirerek yayınları alabilir miyim?
    ortak uydu antenlerinde zaten üniversal lnb ler kullanılıyor yani low-9750 haıg-10600 42* derece 13* derece bu eutelsatw3 uydusuda aynı santrale bağalı olsa dahi yine üniversaldir sorunu anlamışmıyız arkadaşım kolay gelsin
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ortak uydu antenlerinde zaten üniversal lnb ler kullanılıyor yani low-9750 haıg-10600 42* derece 13* derece bu eutelsatw3 uydusuda aynı santrale bağalı olsa dahi yine üniversaldir sorunu anlamışmıyız arkadaşım kolay gelsin
      ortak uydu anteninde DT'nin eski lnb'si vardı buda universal ile aynı olmadığı için ya lnb seçeneği olarak Digi Lnb seçiyorduk, ya da horizontal tp frekanslarından 450 çıkararak tarıyorduk. Şimdi ise çatıda 13. dereceye dönük mdu2'li lnb var. Lnb ayarlarını ve tp frekanslarını uygun şekilde ayarlanabilirse seyredilebilir diye düşünmüştüm

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X