Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : next 2000 ci var kanallarım yok tarama yapamıyorum

onergundogdu
13-10-2007, 17:20
lütfen yardım edin babam bi karıstırdı cihaza reset atmama ragmen tarama yapıyorum hem turksatta hemde hotbird de hic bi kanal cıkmıyo ya lütfen yardım edin 614 k versiyonu var bende

ramis
13-10-2007, 17:59
reset attıktan sonra önce uyduyu seç sonra dayzek ayarlarını yap sonra otomatik tarat

visitors80
17-12-2007, 18:00
Aynı olay bir kaç gün önce benim başıma geldi.Annem saolsun :D Favori kanallar filan hepsi gitmişti uydu bulunamıyor diyordu.Diseq ayarlarını yaptıktan sonra kanalları buldum .Turksat ı A hotbird i B seçince arama yaptı.Ama CI bölümü gitmişti.Onun için bu güzel siteden yazılım yükleyeceğim inşallah.Aldığım günden beri yüklememiştim deneyeceğim inşallah olur :)

visitors80
17-12-2007, 18:55
Arkadaşlar bu arada arızadan sonra CI Bölümünün olmaması normal mi yazılımla veye sofcam ile düzelir mi?Cihazım next ye 2000x cı plus.

dijitalci
17-12-2007, 21:05
Arkadaşlar bu arada arızadan sonra CI Bölümünün olmaması normal mi yazılımla veye sofcam ile düzelir mi?Cihazım next ye 2000x cı plus.

Mrb arkadaşım CI bölümünün OLMAMASI arıza değil EMU nun KAPALI olduğu anlamına gelir. CI sistemini geri getirmek için MENÜDE CİHAZ bilgisine gel OK le
ardından ŞİFRE sorar sırasıyla 1 2 3 4 yaz EMU açılır.

Tasarım
17-12-2007, 21:29
Mrb arkadaşım CI bölümünün OLMAMASI arıza değil EMU nun KAPALI olduğu anlamına gelir. CI sistemini geri getirmek için MENÜDE CİHAZ bilgisine gel OK le
ardından ŞİFRE sorar sırasıyla 1 2 3 4 yaz EMU açılır.

Cihaz Bilgisi bölümünde Kırmızı tuşu da unutmaması gerek değilmi :ehehe:

visitors80
17-12-2007, 22:02
Merhabalar.İkinize de teşekkürler arkadaşlar.Üye olduğum diğer sitede bunu şansa gördüm ve olunca baya bi sevindim :) Bu sitede çook güzel zengin içerikli bir site.Allah a şükür cihaz eski haline döndü pazar günü maçları bile izleyememiştim...

dijitalci
17-12-2007, 22:46
Cihaz Bilgisi bölümünde Kırmızı tuşu da unutmaması gerek değilmi :ehehe:

Evet TASARIM kardeş ilgi ve alakan için TEŞEKKÜRLER. Fuarda kısada olsa yaptığımız SÖYLEŞİNİN tadı damağımda kaldı İNŞAALLAH en kısa sürede yine buluşmak üzere... SEVGİLER ve SAYGILAR. :)

Tasarım
17-12-2007, 23:05
Merhabalar.İkinize de teşekkürler arkadaşlar.Üye olduğum diğer sitede bunu şansa gördüm ve olunca baya bi sevindim :) Bu sitede çook güzel zengin içerikli bir site.Allah a şükür cihaz eski haline döndü pazar günü maçları bile izleyememiştim...

Bizi izlemeye devam edin.! :)