• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cıs süper pulus radyo

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cıs süper pulus radyo

tasarım hocam yeni verilen yazılımda radyo kanaları açılmıyor bilginize saygılar

İsimleri ne yaz bakalım.

Yorum yap

dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      tasarım hocam yeni verilen yazılımda radyo kanaları açılmıyor bilginize saygılar
      radyo kanallarını sil yeniden tarat arkadaş
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

türksat hotbird uyduları radyo bölümüne geliyorum resim var yayın yok saygılar

Yorum yap

şükrü kardeşim dosya vermisin cxs değil yazıyı iyi oku cıs süper pulus ayrıca ben hep next kulandım ve hep next kulanacagım yazımda art niyet arama şükrü kardeşim ben olan durumu yazdım saygılar

Yorum yap

şükrü kardeşim dosya vermisin cxs değil yazıyı iyi oku cıs süper pulus ayrıca ben hep nex kulandım ve hep next kulanacagım yazımda art niyet arama şükrü kardeşim ben olan durumu yazdım saygılar
            artniyet aramıyorum arkadaş sen benim dedigimi yaptınmı daha once yaptıysan arkadaş senin dedigin işlemi yaptım ama sonuç yok dersin benim tavsiyem yaptıgın ayarları yeniden gözden geçir yada cıhaza yeni yazılım attıysan resetle birkackere
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

şükrü kardeşim denemeden mesaj yazmam çünkü üsdatları mahcup etmek isdemem sanada teşekür ederim yardımların için

Yorum yap

kardeş! ben de Nextstar 2000 Cıs super plus kullanıyorum! Bu cıhazda radyo arka fon resmı tum yazılımlarda harıka! Son yazılımda da ! bır sorun yok!
                amma dıger cıhazda Next fta Usb_lı cıhazda Irdeto 2 yazılımları verılenden bu yana radyo arka fon resmı yok! ben Eskı yazılımlara donuyom daha önceden yuklenmış olan resım gözukuyor! yenı resım yuklemeden bıle! amma ırdeto 2 yazılımlarında radyo arka fon resmı gözukmuyor!

Ha Bu arada Ben arka fon resımlerını Vıdeomach proqramıyla Duzenlıyorum! Resım duzenlemede Harıka bır program! googlede ararsan bulursun!
                NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

tasarım üsdadım dün eve gitim makinayi fabrika ayarlarına getirdim tekrar yazılımı atım makina düzeldi radyo kanaları açıldı şükrü kardeşimede teşekürler anladımki bazı şeyleri deneme ve yanılma yoluylada olsa öğrenirlermiş bizlerin siz üsdatlardan öğreneceği çok şeyler varmış özrümü kabul edersiniz inşalah saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X