Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : arka plan değiştirme problemi.

salih bostancı
29-11-2005, 23:35
sayın üstadlar daha öncede bahsetmiştimbende next x-cam plus pcm 1725 var geçenlerde birkaçkez arka planı değiştireyim dedim. işlem başarılı yazmasına karşılık hiçbir değişiklik olmuyor. not kardeşimde next x-cam var ve arka plan resimi birkerede değiştirdim. nedeni ne olabilir. saygılar...

Tasarım
29-11-2005, 23:40
sayın üstadlar daha öncede bahsetmiştimbende next x-cam plus pcm 1725 var geçenlerde birkaçkez arka planı değiştireyim dedim. işlem başarılı yazmasına karşılık hiçbir değişiklik olmuyor. not kardeşimde next x-cam var ve arka plan resimi birkerede değiştirdim. nedeni ne olabilir. saygılar...
Selam salih öncelikle foruma hoşgeldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. Sorununa gelince eski seri XCAM'lara 64KB'a kadar resim dosyası yüklenebildiği halde Plus serilerine 25KB'tan büyük resim dosyaları yüklenemiyor. Resimleri seçerken 25KB'tan büyük olmamasına dikkat ediniz.
kolay gelsin

salih bostancı
01-12-2005, 01:25
Aydınlattığınız için teşşekür ederim . birde öyle deneyeyim vede hoşbulduk teşekkür...

Tasarım
01-12-2005, 09:36
Olup olmadığı hakkında sonucu yazmayı unutma ;)

salih bostancı
02-12-2005, 21:04
denedim oldu fakat resim kalitesini biraz bozmak zorunda kaldım çünkü 25 kb dosyaya ulaşmak için biraz uğraştım .

not : daha önceleri takip eden arkadaşlar varsa x-cam pcm 1725 cihazların donma vede kilitlenme problemi çok yaşıyordum. üstadlara buradan tekrar teşekkür ediyorum galiba 28.11.05 yazılımıyla sorun çözülmüş . yüklediğimden beri hiç kilitlenmedi. değişiklik olursa bildiririm...