• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2005

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2005

Tasarım hocam elimde Next 2005 Cihaz var.Üzerinde bayağı eski KSC 570 Z V12.o1.A1 Loader 6.1.9 yazılım var.Ben bu yazılımın orijinal HW si olduğuna inanmıyorum.Yanlış yazılım atılmış olabilir diye düşünüyorum.Senden ricam bana Next 2005 CI cihaza ait olmaso gereken fabrika çıkış HW sini verirmisin.Birde bu cihaza 12.01.A5 yazılımı atılabilirmi.Şayet atılabilirse hangi yazılımları hangi loader ile atabilirim,Eğer kaon yazılımı olursa memnun olurum.Forumda cevabınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

uygun h/w bulunuz ve yukleyiniz
    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

Next 2005

eko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uygun h/w bulunuz ve yukleyiniz
      12.01.A1 üzerindekiyazılım HW si. Bu HW içeren yazılım yokki arkadaşım ben çare arıyorum.12.01.A5 HW ye çevrilebilirmiyim diye sormuştum. ihaz modeli Next 2005 DCIZ dır.

Yorum yap

Bir allahın kulu yokmu cevap verecek bu konuda. Forum yetkililerinden rica ediyorum.

Yorum yap

Kaon tabanlılardan pek anlamam. Ama bilen varsa mutlaka bir cevap yazarlar. Biraz sabırlı olun lütfen.

Yorum yap

Sifonfiltresi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            12.01.A1 üzerindekiyazılım HW si. Bu HW içeren yazılım yokki arkadaşım ben çare arıyorum.12.01.A5 HW ye çevrilebilirmiyim diye sormuştum. ihaz modeli Next 2005 DCIZ dır.
            hayır olmaz ceviremessin
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı
              hayır olmaz ceviremessin
              Ramis sana teşekkür ederim sağolasın.

Yorum yap

lütfen yardım edin çıldırmak üzere ve acemiyim ilk defa versiyon atacağım

ramis Nickli Üyeden Alıntı
                hayır olmaz ceviremessin

MODEL : YE-2005DCIZ
                LAST UPDATE : JUL 16 2004
                S/W : V02.00.05
                H/W:V12.01.A5
                LOAder:v6.1.8
                c.a: 2.2.2

biss yok hangi versiyonu atarsam biss çıkar ve hangi programla nasul atacağım 2 gündür uğraşıyorum biri bana lütfen yardım etsin

Yorum yap

bekirkaratas arkadaşın sorunundan bende de var. Şu an cihazın EMU menusunda BISS yok. Farklı olarak loader v6.1.9. Sisteme ait bilgiler aşağıdadır. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar varsa hangi yazılımları yüklememiz konusunda bizi bilgilendirsin.

Saygılar

MODEL: YE-2005DCIZ
                  LAST UPDATE: Aug 30 2004
                  S/W: v02.00.05
                  H/W: v12.01.A5
                  LOADER: v6.1.9
                  C.A.: 2.2.2

Yorum yap

atilkicioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bekirkaratas arkadaşın sorunundan bende de var. Şu an cihazın EMU menusunda BISS yok. Farklı olarak loader v6.1.9. Sisteme ait bilgiler aşağıdadır. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar varsa hangi yazılımları yüklememiz konusunda bizi bilgilendirsin.

Saygılar

MODEL: YE-2005DCIZ
                    LAST UPDATE: Aug 30 2004
                    S/W: v02.00.05
                    H/W: v12.01.A5
                    LOADER: v6.1.9
                    C.A.: 2.2.2
                    Aynı sorun bendede var Lütfen yardımcı olun.Forum yetkilileri ilgilenirseniz sevinirim.yapana +rep +pm

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X