• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gbox ve next ye 2000 HD

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gbox ve next ye 2000 HD

Next YE 2000 HD de bilgisayardan değilde ethernet üzerinden gbox yapabilirmiyiz.
    Çünkü bilgisayarın sürekli açık olması büyük bir problem
    Hem enerji sarfiyatı(ki Türkiye için çok önemli) hemde stabil çalışmama...
    bu konuda bir çalışma olursa çok iyi olur...

maesef öyle bi imkan şu an yok ileride sanırım düşünürler

Yorum yap

ya ben ethernet üzerinden gboxdan vazgeçtim
      şu usb kayıt mp3 jpeg ve turbo kanal geçiş çıkmazsa
      tekrar geri süperplus cısa geri dönücem bu gidişle

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ya ben ethernet üzerinden gboxdan vazgeçtim
        şu usb kayıt mp3 jpeg ve turbo kanal geçiş çıkmazsa
        tekrar geri süperplus cısa geri dönücem bu gidişle
        Gayet doğal bir hakkınız.İstediğiniz zaman dönebilirsiniz.....!

Yorum yap

hem internetli,hemHD li hemde uygun fiatlı bir cihaz kullnımda.bu gibi nimetlerden yararlanmayı bilmiyenler.lütfen 2000cıs veya başka cihazlar kullansınlar.yoksa bu cihazlara yazık olur. bu cihazlar SERVER(cardsharing) kullanıp macları belgeselleri.filimleri ileri teknoloji kullanılarak süper görüntü veren HD li seyredim içindir. kayıt için(usb),mp3 için en idealli cihaz 2000cıs süper plus cihazıdır.bunlar için SÜPER HD li cihaz kullanmayınız.cihazınıza ve paranıza yazık olur.
          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
          seninde destanını okuyalım ezberden,
          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Gayet doğal bir hakkınız.İstediğiniz zaman dönebilirsiniz.....!
            hocam saydıklarım çıksada cıs a dönmesek bunda kalsak daha iyi olmazmı:ters:

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hem internetli,hemHD li hemde uygun fiatlı bir cihaz kullnımda.bu gibi nimetlerden yararlanmayı bilmiyenler.lütfen 2000cıs veya başka cihazlar kullansınlar.yoksa bu cihazlara yazık olur. bu cihazlar SERVER(cardsharing) kullanıp macları belgeselleri.filimleri ileri teknoloji kullanılarak süper görüntü veren HD li seyredim içindir. kayıt için(usb),mp3 için en idealli cihaz 2000cıs süper plus cihazıdır.bunlar için SÜPER HD li cihaz kullanmayınız.cihazınıza ve paranıza yazık olur.
              ne alakası var ismini vermek istemiyorum ama bu özelliklere sahip HD cihazlar var fiyat önemli değil.........insanların istekleriyle dalga geçmeyiniz.... EĞER bu cihazda o özelliklerin olmayacağı net olarak açıklansın ben yarın cihazımı değiştiririm........NET olarak inşallah olcak veya olmayacak denir......bekliyorum...ona göre millet yol haritası çizecektir.. herkes hangi cihazda hangi özellikler var biliyor merak etmeyin.....

Yorum yap

oguzturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ne alakası var ismini vermek istemiyorum ama bu özelliklere sahip HD cihazlar var fiyat önemli değil.........insanların istekleriyle dalga geçmeyiniz.... EĞER bu cihazda o özelliklerin olmayacağı net olarak açıklansın ben yarın cihazımı değiştiririm........NET olarak inşallah olcak veya olmayacak denir......bekliyorum...ona göre millet yol haritası çizecektir.. herkes hangi cihazda hangi özellikler var biliyor merak etmeyin.....
                +1(Aynen katılıyorum)fazla sözede gerek yok zaten....

Yorum yap

dicle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  +1(Aynen katılıyorum)fazla sözede gerek yok zaten....
                  +1 de benden,kayıt usb mp3 jpg bu cihazın tamamlayıcısı bence.bu konudada alan arkadaşları rahatlatmak için (SD) kayıt mp3 jpg olacaksa mach veya doktor üstadlarımız açıklama yapsın,olmayacaksada yapsın ki bu konular kapansın.insanlar sürüncemeden kurtulsun.
                  Dell XPS 1530
                  Vestel Pixellence Full HD LCD USB TV
                  Next 2000 HD E-Sata + 500 GB HDD
                  Next 8000 X Cam
                  Next 2000 Plus
                  Next V-Box
                  Vestel 4500 Divx Dvd Player

Yorum yap

oguzturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    +10 da benden

1.usb kayıt HD-SD herikiside dahil
                    2.mp3
                    3.jpeg
                    4.turbo kanal geçiş
                    bunlar olmalı olmama ihtimalini düşünemiyorum
                    olmaz olmuyacak deseler bile inanmak istemiyorum
                    bunlar olmalı ve olucağınıda inanıyorum
                    eğer olursa işte ozaman tam bir (rüya cihaz) olucak

Yorum yap

elbette cihaz bu hali ilede gayet iyi ama SD-HD kayıt olmazsa bu cihaz her zaman eksik kalacaktır. Çünkü aynı kasaya ve menuye sahip 2000cis plus'da bunlar var.

İnsanlar psikolojik olarak 2000HD'den de bu özellikleri bekliyorlar. Eğer kasa farklı yada menu farklı olsaydı, insanlar 2000HD'yi 180 derece farklı bir cihaz sanacak ve bu beklentiler olmayacaktı.

Yorum yap

Bizim Gbox isteği arada kaybolmuş...

Umarım olur çünkü bilgisayardan bağlanması gerçekten problemli oluyor

Yorum yap

g box veya ccam olsaaa...

Yorum yap

1.usb kayıt HD-SD herikiside dahil
                            2.mp3
                            3.jpeg
                            4.turbo kanal geçiş

Yukardaki özelliklerin gelmesini isteyen arkadaşlar şu hayallerden vaz geçelim.Neden mi? Cihazı alırken verdiğimiz parada yukardaki özellikler dahil değildi.Şimdi bunlarda olsun diyoruz.Peki olunca ekstra ödeyecekmiyiz?Hayır.
                            Peki bu işten para kazanlar bunların tümünü bize bedava sunar mı?Hiç zannetmiyorum.Peki ne olabilir? Bir süre sonra Yeni bir model çıkar,bu özellikler içinde olarak,satılır,alan alır almayan rüyaya devam eder.Bu çark böyle devam eder.Amacım kimseyi eleştirmek değil,bunu tüm elektronik eşyalar için genelleyebilirsiniz.

Yorum yap

İlk mesajım hayırlı olsun bu arada :byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X