• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

telefunken ıkc 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• telefunken ıkc 2

selam ustalar elimde telefunken ıkc 2 var sorunum standby ışığı sürekli kırmızıyanıyorcihaz açılmıyor
    Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
    Cevizin hepsini kabuk zanneder

tamircimisin

Yorum yap

az çok anlıyorum

Yorum yap

bazı nedenlerden dolayı ekmeğini bu işten kazanmayanlarla bil paylşımı yapmıyorum kolay gelsin

Yorum yap

muy255 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bazı nedenlerden dolayı ekmeğini bu işten kazanmayanlarla bil paylşımı yapmıyorum kolay gelsin
          Bu bir paylaşım ortamıdır ve forum kuralları dışında hiçbir zorunluluğu yoktur.
          Bilgi paylaşırsınız veya paylaşmazsınız, sizin tercihiniz.
          Bir düşünürseniz sizin bilginiz de sadece sizin birikiminiz değildir, sizi öğreten ustalarınızın da payını küçümsemeyin.
          Bu foruma da üye olmanız tesadüf olmadığını düşünüyorum, bişeyler beklemekte veya aramaktasınız (İlk mesajda sorununu ortaya koyan arkadaş gibi)

Yorum yap

bu konu hakkında bir bilgim yok diyebilirdiniz veya hiçbirşey yazmazdınız olur biterdi sizden özellikle yardım isteyen zaten olmadı gördüğüm kadarıyla...

üslubunuz hiç hoş değil bu forumdaki üyelerin büyük çoğunluğuda bu işten ekmek kazananlardan değil ne demek istediğimi anlarsınız umarım...

tkantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bu bir paylaşım ortamıdır ve forum kuralları dışında hiçbir zorunluluğu yoktur.
            Bilgi paylaşırsınız veya paylaşmazsınız, sizin tercihiniz.
            Bir düşünürseniz sizin bilginiz de sadece sizin birikiminiz değildir, sizi öğreten ustalarınızın da payını küçümsemeyin.
            Bu foruma da üye olmanız tesadüf olmadığını düşünüyorum, bişeyler beklemekte veya aramaktasınız (İlk mesajda sorununu ortaya koyan arkadaş gibi)
            çok haklısınız...

Yorum yap

teşekkürler g-force

Yorum yap

anten montajı yapan su tesisatçılarına,televizyonu buradan mesleğe hiç bir faydası olmadan kaptığı bilgilerle tamir eden uyanıklara ,vergi kira gibi giderleri olmadan ekmeğini bu işten sağlayan meslektaşlarımın işlerine taş koyanlara karşıyım.herkes kendi işini yapmalı.tamir kısmı burası .soru soran arkadaş meslekten değilse sadece bilgi almak için yazıyor uyanıkya para vermeyecek tamirciye. halbu ki düşünemiyor o verdiği para ona zaten piyasa canlılığı ile geri dönüyor. demek istediklerimi az çok anlamışsınızdır.

yazdıklarımda da bişey yok alınacak yada kırılacak dediğiniz gibi forumdakilerin çoğu bu işten ekmek kazanmadığı için şu anda çekilen sıkıntılardan haberleri yok.

Yorum yap

anten montajı yapan su tesisatçılarına,televizyonu buradan mesleğe hiç bir faydası olmadan kaptığı bilgilerle tamir eden uyanıklara ,vergi kira gibi giderleri olmadan ekmeğini bu işten sağlayan meslektaşlarımın işlerine taş koyanlara karşıyım.herkes kendi işini yapmalı.tamir kısmı burası .soru soran arkadaş meslekten değilse sadece bilgi almak için yazıyor uyanıkya para vermeyecek tamirciye. halbu ki düşünemiyor o verdiği para ona zaten piyasa canlılığı ile geri dönüyor. demek istediklerimi az çok anlamışsınızdır.

yazdıklarımda da bişey yok alınacak yada kırılacak dediğiniz gibi forumdakilerin çoğu bu işten ekmek kazanmadığı için şu anda çekilen sıkıntılardan haberleri yok.
                  olmadı arkadaşım şimdi böyle bir şey olabilirmi insanlara yardımcı olmak kadar güzel bişey varmı dünyada ben hiçbir sakınca görmüyorum(her ne olursa olsun)

Yorum yap

arkadaşlar ben mach 1 i yaklaşık olarak üç yıldır misafir olarak takip ediyorum bunun sebebi burda adsl olmayışı dır isteyen arkadaş yardım eder isteyen etmez işyerimin vergisinide kirasını da öderim şimdiye kadar başka arkadaşlar dan yardım almadım iyi günler

Yorum yap

arıza bilgi

suleymansarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar ben mach 1 i yaklaşık olarak üç yıldır misafir olarak takip ediyorum bunun sebebi burda adsl olmayışı dır isteyen arkadaş yardım eder isteyen etmez işyerimin vergisinide kirasını da öderim şimdiye kadar başka arkadaşlar dan yardım almadım iyi günler
                      sayın arakadaşım sormuş oldugun arıza ıkc 2 makinalarda kıritik arıza oluyor yada cihaz kumandadan kapalı kumandayla açmayı bi dene ikincisi trafoda atlama olursaki bunlarda çok oluyor cihaz stn by da kalıyor üçüncü olarak. besleme normal çalışmıyorsa ondan yapar horz tr kısa devre olursa ..daha biçok nedenden yapar.anlıyan bi arkadaştan yardım alman gerekir makinayı daha fazla deforme etmeden dedigimi yaparsan iyi olur saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X