• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Super Plus Yardim

değerli usdatlara selam olsun next super kullanıcıyım cihazımda kullanıcı olarak resim yukledim cihazı fabrika ayarlarınada alsam yenı yazılımda atsam kullanıcı resim yuklenmemiş haline getıremiyorum hic resım yuklenmemiş haline gelmezmi gelirse nasıl olur şimdiden teşekkurler ve saygılar:help:

tek renk bir resim atın. böylece eskisi silinmiş olur.

Yorum yap

karlos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      değerli usdatlara selam olsun next super kullanıcıyım cihazımda kullanıcı olarak resim yukledim cihazı fabrika ayarlarınada alsam yenı yazılımda atsam kullanıcı resim yuklenmemiş haline getıremiyorum hic resım yuklenmemiş haline gelmezmi gelirse nasıl olur şimdiden teşekkurler ve saygılar:help:
      Osd Menüsüne girip radyo resmi seçeneğini mevcud moduna çevirirseniz orjinal resmi çıkar zaten kullanıcı silinmez sadece resmi değiştirebilirsiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X