• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dolby digital

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dolby digital

Arkadaşlar hd yayınlarda dolby ses amblemi olmasına rağmen anfi ekranında
    otomatik dolby olarak görmesi gerekmiyormu ? sadece anfi ekranında dolby işareti ama ses 5 +1 gelmiyor .niyedir ...

anfide ayarlar kısmında analog yaptıysan 5.1 gelmez prologic verir

Yorum yap

DOLBY ile ilgili bende sorun yok HD yayınlarda DigiAlb. paketi stereo yayın yapıyor diğerleri 5+1 veya AC3 benim anfide ok.
      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

bence anfide ayar yapman gerekiyor prologic II yi degilde dolby surrond secmelisin .
        ben kullanıyorum. benim ayarlarımda surround secili anfide vede 5+1 sesleri gayet mükemmel alıyorum bilgine.

blackeagle70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar hd yayınlarda dolby ses amblemi olmasına rağmen anfi ekranında
        otomatik dolby olarak görmesi gerekmiyormu ? sadece anfi ekranında dolby işareti ama ses 5 +1 gelmiyor .niyedir ...

Yorum yap

dolby 2 kanal
          ve
          dolby 5.1 kanal vardir

yani butun dolby digital sesler 5.1 deyildir 2.0 ı da vardır

ve bunları amfiden alman icin amfiye
          coax veya optic cikis ile baglaman gerekiyor cihazını..!!

Yorum yap

anfi baglantısı hdmı dan optik e cevirdim dolby olarak ses alıyorum artık,hdmı da bir problem var ,,

Yorum yap

Arkadaşlar, optik çıkışı olmayan anfiye, optik çıkışlı uydu cihazı nasıl bağlayabilirim ?
              Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

muratsulak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar, optik çıkışı olmayan anfiye, optik çıkışlı uydu cihazı nasıl bağlayabilirim ?
                baglayamassın arkadasım...

Yorum yap

muratsulak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  "Optik girişi olmayan bir anfiye" demek istiyorsunuz sanırım...

aşağıdaki linkteki converterdan bulursanız bağlayabilirsiniz
                  http://www.national-tech.com/specs/10tr-08300.htm
                  Wave Frontier 6 LMB multifocus çanak (1°,5°,7°,13°,16°,25°) + 2 adet 3 M. çanak (19°, 28°) Next Hd 2000 + Echostar 3000IP + Pioneer 435 XA Plazma + Yamaha Rx-V661 7+1 + Sony RDR hx710 Hd Recorder + Philips 5960 DIVX Player

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X