• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni yazılım yükledim cihaz açılmıyor lütfen yardım...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni yazılım yükledim cihaz açılmıyor lütfen yardım...

next 10000 xcı cihazıma uzun zamandır yazılım yüklemiyordum... zaten yeni yazılımı da yoktu. sitemizden son yazılımı indirdim yazılım yükleme prog. ile yükledim. ki bunu defalarca daha önce yapmıştım. cihaz sorunsuzca yüklendi ve good dedi. cihazı kapattım ama birdaha açmadı... cihaza başka yazılım veya başka bir işlem için cihazı rs232 ile pc ye bağlıyorum cihaz boot diyor kalıyor... lütfen yardım..... ustalarım şimdiden teşekkürler...atla:atla:atla:atla:

yazılım yükledim cihaz kitlendi

next 10000xcı cihazına yeni yazılım yükledim cihaz kitlendi ne yapmam lazım lütfen yardım...

Yorum yap

sorununuzu biraz daha açık yazın kilitlendi derken çihaz acılmıyormu ne gibi bir arıza veriyor.

Yorum yap

Bu yazılımı at düzelir

http://www.nextdestek.com/nextstar-n...0ci_060829.zip

Yorum yap

4 gün oldu... tamam anladık kimse yardımcı olmak zorunda değil ama hiçbir ustada bir yol göstermezmi yahu... ustalarım lütfen yardım... cihazı çöpe mi atayım... next buna layık değil deyinki flash yandı- yok servise götür-yok şunu yap bunu yap... hiçmi akıl veren yok be dostlar...

Yorum yap

cihaz açmıyor ustam yani yazılım için port bile seçmiyo... yani kırmızı ışık full yanıyo hiçbir tepki yok... yazılım atacak pozisyon bulabilsem yani rs ile port seçse veya cihaz tv. ye bağlanınca açsa reset yapacak fabrika ayarlarını veya başka bir yazılımı yükleyeceğim ... yani TIK yok... yardım için teşekkür ama ne yapmam lazım onu bilemiyom...

Yorum yap

next10000 bölümünde yardım var ama yetersiz... yani sorunumu çözmüyor... lütfen yardım... teşekkürler...:trts:

Yorum yap

kardeş peşpeşe 3 tane mesaj atmanın gereği yok düzenle fonksiyonunu kullanıp tek mesajda toplayabilirsin söylemek istediklerini

Yorum yap

ykdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  next10000 bölümünde yardım var ama yetersiz... yani sorunumu çözmüyor... lütfen yardım... teşekkürler...:trts:
                  selam o cihazlar kolay kolay yanmaz com göremese bnile cihazı kapa upgrade softwareye bas yazılımı seç cihaazı aç yazılımı alması laızm

Yorum yap

öncelikle 3 mesaj için özür sorunumdan ben ne yaptığımı bilmiyomki... ayrıca uzman hocamada çoook teşekkürler birtanesin be hocam... dediklerini hemen deneyeceğim... olursa yazarım teşekkürler....

Yorum yap

olmadı... cihazı kapa dediğiniz şey zaten olmuş... yani cihaz zaten kapalı yazılım yükle demeden önce com seçme işleminde setup com.. connect error veriyor ve upgrade software hiç çalışmıyor bekliyor bekliyor yapamıyor ve işlem olmuyor... anlıyacağınız başa döndük.... cihaza yazılım yükleme veya açma veya kumanda ile herhangi bir komut girilmiyor... cihaz pert.... LÜTFEN YARDIM....

Yorum yap

arkadaşım geçmiş olsun, beslemeden kaynaklanan bi sorun olabilir, yazık kaç gündür bi cihazla uğraşıyon, götür bi servise 10 dk.lık işi var hallolur böyle kahrolur adam yaw. Bende bi keresinde kendim yapiyim derken bi cihazı perte çıkartmıştım.

Yorum yap

yaşasın yaaapppptttııımmmmmmmmmmmmmmm.
                          evet yaptım ama körlemesine... nasıl olsa cihazı tamir için 80 ytl . istiyorlar(unutmadan cihazın flash yanmış beslemede kontrol edilecek vs. dediler serviste) diye ben cihazı gözden çıkardım ve deneylere başladım... ve yaptım... beyler bu arıza notlarına işlenecek ve herkese ışık tutacak çözüm şu: yazılım programını açın ve yükleyeceğiniz yazılımı secin ve hiç com port mort seçmeyin bağlantılarınızı yapın ama bu sırada cihazınız arka taraftan off konumunda kapalı olsun. daha sonra bir eliniz cihaz üzerinde p+ yani kanal yükseltme tuşunda (cihazınızın paneli üzerindeki sağ taraftaki yuvarlak üzerinde sağ taraftaki ok üzerinde) iken cihazınızın arkasından cihazınıza güç verip açın yazılım otomatik olarak yükleniyor ve tıkır tıkır çalışıyor.... Bu kadar işte bunu daha önce bir goldmaster sitesinde flash yanmalarında ilkel çözüm başlığı altında görmüştüm...) ))) Allah kimseyi bu duruma düşürmesin ama buda benden size bir ipucu... belki servislerde böyle yapıyodu ama şerefsizce sizden bu parayı istiyordu... belkide gerçekten bu parçaları değiştiriyordu... bilemiyorum ama şunu biliyorum artık hiçbiri flash değiştirmeyip bu yöntemi deneyeceklerdir... Ama asıl üzüldüğüm nıkta bu cihaza tam3 yıldır yazılım çıkmıyodu tam yazılım çıktı ve çoğu kanallar çözüldü işte o zaman benim cihaz arızalandı... ben cihazı tamir ettim kanallar gitti... BEYLER BU YAYINLARI SEYRETMEK İSTİYOSANIZ BANA YENİ CİHAZ ALIN BENDE CİHAZI TEKRAR YANLIŞ YAZILIMLA (10000 FTA SANIRIM) BOZUYUM SİZDE SEYREDİN... yoksa cihaz sağlam kalacak yeni yazılım olmayacak sizde nah seyredersiniz::DDDDDD:))))

Yorum yap

10000 xcı ya yazılımı sorunsuz attım hersey yolunda bitirdım fabrika ayarlarına döndüm tekrar tarattım emuyu açtım ama birtane şifreli kanal bile açmıyor lütfen hocam acil yardım saygılarımla

Yorum yap

farklı birşey değil yazdığın 10000xcı gözden çıkarılan ve yazılım desteği olmayan bir cihaz bu nedenle yazılım attım bişey çözmüyor demen şaşılacak bir durum değil... bu duruma alışmalısın dostum ... biz 2 seneden fazladır bu durumdayız....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X